2733
2734
دخترم سه ساله است و نسبت به همه جی سخت و انعطاف ناپذیر است و تقریبا ترس زیادی دارداز تمامی داستانهای که کلمه گرگ داشته باشه دعوای حیوانات و یا هر موضوعی خارج از نرم طبیعی زندگی باشه و یا سیدی های مثل گوسفند زبل که همه بچه ها دوست دارند به شدت میترسه
دکتر روانپزشک براش سرترالین تجویز کرده چیکار کنم؟
برای کشتی های بی هدف بادها تصمیم میگیرند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سرترالین واسه بزرگا تجویز,میشه ..تورو خدا بچه هاتون رو پیشه این دکترای بیسواد نبرید

کتاب هست بگیر بخون ..خودت کار کن روش در واقع مشاوره برو..از الان قرص خور نکن بچه بیچاره رو ..کم کم خوب میشه ...
2728
عزیزم دقیقا بچه ها تو همین سن این ترس ها رو دارن پسرم منم عین دختر شماست و 3 سالشه چرا انقدر خودت و بچت رو اذیت میکنی عزیزم با قصه های شاد و کتابهای مفید میتونی به بچه آموزش بدی که کم کم ترسش از بین بره و از گرگ و هر چییزی که میترسه براش یک موجوده دوست داشتنی بسازی چرا قرص ؟ سرترالین یک قرص ضد اضطراب هست که برای کودک ضرر داره حتما روان پزشک براش تجویز کرده .. مادر خوب عزیزم برای حل مشکلت باید پیش مشاور یا روان شناس کودک میرفتی .. متاسفانه اشتباه راهنماییت کردن .خواهشا به دخترت این قرص رو نده .
2738
خیلی تلاش میکنم ولی دیگه دارم نامید میشم یک ماهه که میبرمش کلاس ورزش که محیط شادی داره اما فقط گریه میکنه
درمورد دستشویی رفتن هرچند روز یکبار گریه میکنه که من نمیرم پی پی کنم خلاصه با همه چی مشکل دارم دیگه رسما دارم دیونه میشم
من وهمسرم تو زندگیمون هیچ مشکلی ندارم و همیشه کلی وقت براش میذاریم محیط خونمون واقعا ارومه فقط عمه و دختر عمه اش شد یدا ترسو هستن و دکترش میگه جنبه ارثی داره وبه اظطراب ربط داره
ممنون به خاطر راهنمایتون دوباره تلاش میکنم تورو خدا برام دعا کنید بتونم کمکش کنم
برای کشتی های بی هدف بادها تصمیم میگیرند