2737
2734
عنوان

دادو فریاد دختر 23 ماهه

139 بازدید | 2 پست
سلام نمی دونم چی کار کنم اوایل فکر می کردم چون کامل صحبت نمی کنه دادو فریاد میزنه فرضا کارم داره صدام میکنه مدام میگه مامان مامان ....دیگه مامانای اخرش با عصبلانیت گاهی اوقات از شدت داد و فریادش منم عصبی میشم
سلام یه لحظه میاین؟ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=860520
ذهن های بزرگ درباره ایده ها صحبت میکنند ذهن های متوسط درباره رویدادها حرف میزندد ذهن های کوچک درباره دیگران میگویند.............. ((((یه جایی خوندم اگه مشکلات زیادی بر سر راهتون قرار گرفت سیل صلوات راه بندازین.همانگونه که سیل همه چیز پیش رویش را میشوید و میبرد صلوات هم مشکلات را میبرد.لطفا برام سیل صلوات راه بندازین)))))))
بچه ها براشون مهمه که وقی مامانشون لازم دارن زود مادر بهشون برسه اکثرا نگاه میکنن میبینن مادر کی بیشتر پیششون حضور داره وبهشون رسیدگی میکنه وقتی که غذایی نخورن یا دادی بزنن پیشنهاد میکنم بیشتر کنارش باشین بیشتر بهش توجه کنین باهاش بازی کنین ببینین بازم ایطوری داد وفریاد میکنه ویکی دیگه هم اینکه یه شنوایی سنجی ببرینش ممکنه گوشش جرم گرفته باشه.
تعدادی کت ودامن مجلسی شیک دارم (دست دو)و لباس عروس ولباس عقد(دست دو) هم دارم با قیمت توافقی میفروشم.مطمئن باشید ضررنمیکنید.تلفن09396963155
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.