2733
2739
عنوان

پدی لاکت

13316 بازدید | 15 پست
سلام مامانای گل پسرم نه ماهشه دکتر برای دل دردش پدی لاکت تجویز کرده و داروخانه هم تاکید کرد که حتما باید توی یخچال نگهداری بشه منم همیشه بعد از استفاده سریع میذاشتمش تو یخچال دیشب مهمون داشتم با عجله بهش دادم یادم رفت بذارم تو یخچال صبح ساعت نه دیدم مونده رو کابینت آشپزخونه به نظرتون الان خراب شده و غیر قابل مصرفه ؟ ممنون از راهنماییتون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بستگی به دماش داره والا خود داروخانه که انگار توی یخچال نمی ذارن چون وقتیمیاری خونه مایعه ولی بعد بکی دو روز توی یخچال رسوب می کنه؟؟ گلم بنظرم به بچه ت ماست بده بخوره. همون بباکتریها را بطور طبیعی داره. من دخترم سه روز ماست نخوره دلدرد می گیره...
2738
من دخترم ماست خیلی دوست داره. گاهی تا بیست تا قاشق مرباخوریم می خوره. ولی اگه تا الان بهش ندادی از پنج تا ق شروع کن. اگر مزه ش را دوست نداشت می تونی با شکر یا مربای مورد علاقه ش یا حتی سیب درختی یا هویج رنذه شده واسش مخلوط کنی
2706