2737
2739
سلام. نه آب میوه گیری دارم، نه آسیاب کن نه مخلوط کن. تکی تکی هر کدوم رو بخرم (از پارس خزر) یا اینکه سه کاره براون رو بگیرم؟ البته پارس خزر هم سه کاره داره. نظرتون در مورد اون چیه؟
عزیزم من غذاساز براون دارم همه این کارهارو هم انجام میده.خیلی ازش راضییم.تنها وسیله برقی که من روزانه حداقل یک بار ازش استفاده میکنم.
مولای من کجایی؟بیا تا بغض سالها دلتنگی و سردرگمی را بر دامان سبزت ببارم
ممنونم ازتون کیمیا جون و سنا جون. این غذا ساز چیزی متفاوت از سه کاره براونه؟!! یه چیز دیگه هم اینکه شنیدم که نباید یه وسیله ای خرید تعداد کارهائی که انجام میده زیاد باشه. میگن زود خراب میشه و دیگه اینکه کارائی وسیله تکش رو نداره!!! نظر شما چیه؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
از یک لحاظ تک تک خوبه. چون اگه باهم باشه یک موتور داره و اگر خدایی ناکرده اون موتور بسوزه و خراب بشه اون موقع 3 تا وسیلت و از دست دادی.ولی تک تک دیگه این مشکل و نداره.حالا اگه جا کم داری پس همه کاره یا همون غذا سازه بوش بگیر
ممنونم دوستان از نظرات و راهنمائی هاتون.
منم همین رو شنیدم دیبا جون. برا همین گفتم دیگه نهایتا همین سه کاره باشه. ولی هنوز مطمئن نیستم چی بخرم. لطفا اگه در مورد سه کاره براون میدونین بهم بگین. فرقش با غذا ساز براون چیه؟
مارک بوش رو اصلا نشنیدم در موردش (البته اقلام کمک آشپزیش منظوریمه).
مولینکس هم تعریفش رو شنیدم.ولی تعریف براون رو بیشتر شنیدم.
رز عزیز.غذاساز حدود 30 کار میتونه انجام بده.رنده .خلال سیب زمینی .به صورت ورقه ای کردن سیب زمینی.اب گیری مرکبات.اب میوه گیری.همزن مخلوط کن اسیاب و.........
مولای من کجایی؟بیا تا بغض سالها دلتنگی و سردرگمی را بر دامان سبزت ببارم
2740
من هم غذاساز دارم هم سه کاره براون خیلی خوبه حتماً همینو بگیر. خدمات پس از فروششم خوبه.
سه کارش همزن داره و آسیاب که مخلوط هم میکنه. برا نی نی دارا هم عاااالیه. خیلی بدردت میخوره این یکی.
فقط برا آبمیوه گیری بخاطر وزن نسبتاً سبکش کمی لرزش داره باید تند تند خالیش کنی.
من 4 ساله استفاده می کنم مشکلی نداشته.
دوست جونا این سوال منم هست قیمت این 3 کاره براون چنده >بعد با اون مولتی کوئیک بران فرق داره؟؟یعنی بران یه غذا ساز داره یه 3 کاره یه مولتی کوئیک؟؟؟ایول بران مارو گیج کرده ها .من دنبال یه چیزیم هم بشه باهاش پیاز رو خورد کرد و میوه هارو پوره کنه یا مثلا مواد پخته شده رو میکس کنه گردو رو پودر کنه چی بگیرم؟؟؟ که همه کارا رو بکنه؟نمیخوام از این 100 کاره ها باشه ها بچه ها اگه رنج قیمتشم دارین ممنون میشم بگین.
2706