2733
2739
عنوان

مصاحبه مهد کودک

1318 بازدید | 2 پست
عزیزم ایرانمهر مهد خیلی خوبیه مصاحبه خاصی نداره در واقع می خواد خانواده شما رئو شناسایی کنه که بچه تو یه محیط متشنج نباشه نگران نباش اگه از لحاظ مالی مشکل نداری از دست نده آخه یه کم گرونه
پگاه جان سلام فکر کنم شما تلفنتون را برای من گذاشته بودید؟من واقعا سرم خیلی شلوغه چون هم شاغلم و هم مامانم دستش شکسته و واقعا وقت نکردم بهت زنگ بزنم من آرسام را 6 روز است که میبرم ایرانمهرومصاحبه اش هم اصلا مهم نیست مهم اینه که پول بهشون بدی قضیه فقط اونه اینطور که من فهمیدم!!میانگین ماهی 340 در میاد
شهریه ماهانه 280 هر 3ماه 90 بابت زبان و سالی 300تا 400 بابت لوازم تحریر که شهریور به شهریور میگیرن که از من بابت 3ماه 100 تومان گرفت اگر سوال خاصی داشتی وبلاگ آرسام پیغام بذار یا ایمیل بزن خوشحال میشم کمکت کنم فکر کنم بچه هامون با هم یک کلاس هم باشن دوست دارم با هم ارتباط داشته باشیم
پگاه جان روز اول 2ساعت روز دوم 4 ساعت و بعدش تمام وقت ولی صبحها همچنان گریه میکنه و چیزی هم راجع به مهد به ما نمیگه کلا تا 3 میمونه میگذاردن تا کلاس بچه رو ببری اگر ببینن گریه میکنه آره دیگه ماهی 280 ثابته اگر اول فصل باشه 90 کلاس زبان و شهریور هم 400برای کل سال فعلا تعطیل شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.