2733
2734
عنوان

چه لذتی دارد

1461 بازدید | 111 پست

نمی دانید ; واقعا نمی دانید ; چه لذتی دارد وقتی سیاهی چادرم ، دل مردهایی که چشمشان به دنبال خوش رنگترین زن هاست را میزند...

نمی دانید چقدر لذت بخش است وقتی وارد مغازه ای میشوم و می پرسم ;آقا!اینا قیمتش چنده؟وفروشنده جوام را نمی دهد ;دوباره می پرسم:آقا اینا چنده؟فروشنده محو موهای مش کرده زن دیگری است و حالش دگرگون است،ومن را اصلا نمی بیند.باز هم سوالم بی جواب می ماند و من خوشحال،از مغازه بیرون می آیم...

نمی دانید ; واقعا نمی دانید ; چه لذتی دارد وقتی مردهایی که به خیابان می آیند تا لذت ببرند،ذره ای به تو محل نمی دهند...

نمی دانید ; واقعا نمی دانید ; چه لذتی دارد وقتی شاد و سر خوش ،در خیابان قدم می زنید در حالی که دغدغه این را ندارید که شاید گوشه ای از زیبایی هایتان ،پاک شده باشد و مجبور نیستید خود را با دلهره ،به نزدیکترین محل امن برسانید تا هر چه زودتر، زیبایی تان را کنترل کنید ;زیبایی از دست رفته تان را به صورتتان باز گردانید و خود را جبران کنید...

نمی دانید ; واقعا نمی دانید ; چه لذتی دارد وقتی در خیابان و دانشگاه و … را می روید و صد قافله دل کثیف، همراه شما نیست...

نمی دانید ; واقعا نمی دانید ; چه لذتی دارد وقتی جولانگاه نظرهای ناپاک و افکار پلید مردان شهرتان نیستید...

نمی دانید ; واقعا نمی دانید ; چه لذتی دارد وقتی کرم قلاب ماهی گیری شیطان برای به دام انداختن مردان شهر نیستید...

نمی دانید ; واقعا نمی دانید ; چه لذتی دارد وقتی می بینی که می توانی اطاعت خدایت را بکنی،نه هوایت را...

نمی دانید ; واقعا نمی دانید ; چه لذتی دارد وقتی در خیابان راه می روید ;در حالی که یک عروسک متحرک نیستید ;یک انسان رهگذرید...

نمی دانید;واقعا نمی دانید چه لذتی دارد این حجاب!

خدایا !لذتم مدام باد...

ماهنامه پرسمان: زهرا قدیانی

سعدی اگر عاشقی کنی و جوانی*********************** عشق محمد بس است و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هیچ ربطی نداره
یعنی لذت بخشه رفتی چیزی بخری و جواب نگیری؟؟؟؟؟؟
بعد هم چشم چران بودن هیچ ربطی به چادر نداره؟
یعنی زنهای چادری متلک نمیشنون؟
به ما که نیومدی حداقل به خودت بیا!
چه میکنه این ماهنامه پرسمان و این خانم زهرا قدیانی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
عزیزم من هم با عرض معذرت قبول ندارم گلم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
این متن در رسای چادره
البته نوع پوشش آدم هیچ ارتباطی به سلامت اخلاقی ادمها نداره
نه پوشیدن چادر
و نه
نپوشیدنش
هیچ کدوم امتیازی از نظر سلامت اخلاقی محسوب نمی شن
البته خود تعریف سلامت اخلاقی خودش مثنوی هفتاد من کاغذه!
به نظر من این رفتار و اخلاق و تربیت طرف ا ست که باعث میشه یکی بهت چیزی بگه یا نه در خیابان

ببین گلم من دیدم خانم های چادری که رفتارشون بدتر از خانم های بی حجاب بود و مردها دنبالشون میافتن

دیدم خانم های بی حجابی که باعث میشن مردها برن دنباشون

دیدم خانم های چادری که حجب و حیا دارن

دیدم خانم های شیک و ارایش کرده (ولی نه ارایش زیاد من خودم با ارایش زیاد مخالفم) و مانتوی هستن ولی هیچ مردی جرائت نداره چیزی به ان ها بگه

پس فقط رفتار و اخلاق مهم است نه طرز لباس پوشیدن ما

نیدونم والا.انقدر تضاد در اطرافم دیدم که.....
کنم یادآوری یا نه ؟ من از یادت نمیکاهم تو را من چشم در راهم ... http://register.ninisite.com/tickers/tl.png صرفا جهت اطلاع : این تیکر رو فقط دوسش داشتم که گذاشتم :)
2706