2733
2734

سلام و شب بخیر

دوستان من الان دو ماهه که سرکار میرم و دختر سه ساله و دختر شیش ماهخ خودم رو پیش پرستار گذاشتم خونه خودم

پرستار هم همسایمون هستش

اون اوایل چند بار گفتش که دختر بزذگم رو ببره مهد نزدیک خونه چند ساعتی اونجا باشه بعد از ظهرم بره دنبالش ما هم گفتیم تا عید نمیخوایم مهذ بزاریمش چون میره مریض میسه میاد دختر دیگه هم مریض میکنه

چند را روز بعد پیام داد که دخترمو برده مهد الانم اونجاست ما واقعا ناراحت شدیم به خصوص چون بدون اجازه ما این کارو کرده بود

شبش با شوهرم باهاش صحبت کردیم و گفتش که خیلی به من میگه با من بازی کن منم نمیتونم و نمیکشم گفتیم باشه هفته ای دو روز در حد دوساعت خودتون ببرین بیارینش ردش هفته ای دو روز روزی سه تا سه و نیم ساعت خودش میبرد مربی مهدم ساعت دو میاوردش

همون روزای اولم گیر داد که یکی از بچه ها همسایه بیاد باهاش بازی کنه که سرگرم باشه که ما هم مخالفت کردیم چون اصلا دوست نداشتیم کسی خونمون بیاد و بره

امروز به من پیام داد که که فلانی با مادرش صحبت کردم قرار شد روزا بیاد پیش دخترت با هم بازی منم خیلی ناراحت شدم و بهش پیام دادم شما نباید بدون هماهنگی اینکارو میکردید اونم زنگ زد و چند بار عوض معذرت خواهی گفت اگه نمیخواین من نیام

بعد از ظهرم همسرم باهاش صحبت کرد و گفت ما اگر لازم بود خودمون بهتون میگفتیم کسی بیاد یا نه بازم عذرخواهی نکرد و حالت قهر رفتش

حالا تروخدا به من بگید کار ما اشتباه بوده من باید فردا چه عکس العملی نشون بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

ترتبیت بچه خیلی مهمههه من بودم آدم به این وا رفتگی و تنبلی رو رد میکردم بره...

نمیتونی کلا پرستار نگیری؟آدم دلش نمیاد تربیتشو بده دست یکی دگ غریبه😥آخی از نظر فکری خیلی درگیری نه؟؟؟

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

بهش بگو بره گم شه مگه مجانب داره کار میکنه که طاقچه بالا میزاره بنی چی نمیتونم بازی کنم حال حوصله ندارم پس واسه چی اومده واسه همینکارا پول میگیره دیگه، این خیالش راحته که شما کسی جز اونو ندارید واسه نگهداری بچه هاتون اینجوری پررو شده

2706