2737
2734
عنوان

عکس کاربریم 2 هفتس نمیاد

1429 بازدید | 12 پست
سلام اقای دکتر فرشید علاالدینی. عکس کاربری من دو هفتس تایید نمیشه و عکسی که گذاشتم همون عکس قبلیمه که 1 سال بود ولی الان چرا تایید نمیشه لطفا رسیدگی کنید.....
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825
میاد ایشالله
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
بازم که تایید نشد؟؟؟؟؟؟؟؟
هر روز اپلود میکنم میزنه با موفقیت انجام شد فرداش میایم میبینم نه تنها درست نشده بلکه از بالایصفحمم رفته چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رسیدگی کنید لطفا
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام عزیزم عکس منم نمیاد
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
سلام، عکس منم آپلود شد و تایید کردید پس چرا هنوز نیوده ؟
خوشم نمیاد شکل روحم.
به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری واست سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش نمیرسن!!!
2740
عکس منم نیست بالای صفحه خودم هست ولی تو تاپیکا که نظر میدم نیست
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.