2733
2739
عنوان

پسرم آبله مرغون گرفته میشه بیاید

5509 بازدید | 18 پست
چند روزه پسرم آبله گرفته من هم که هیییییییییییچ تجربه ای نداشتم چون غذا نمیخورد تخم مرغ دوست داره بهش دادم خورده موز هم چند تا خورد خرما هم چند تا دونه خورد بعد بهم گفتن چقدر رگمی اذیتش میکنه دیگه چیزهای گرم بهش ندادم بستمش به خیار و هندوانه و چیزهای خنک ولی الان که 6 روز گذشته هنوز بعضی آبله هاش تازه س یعنی انگار عفونت کرده باشه اونجوری شده نگرانم نمیدونم باید چکار کنم طبیعیه یا نه؟ باید دوباره ببرمش دکتر؟
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...
من نگرانم که جاش بمونه آخه یه هفته شده ولی هنوز خشک نشده
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گرمی که دادی بد نیست کامل میریزه بیرون ابله ها بعدشم طول میکشه تا خوب بشه براش پماد ضد خارش بگیر که نخارونه و لک نشه بعدشم از روز سوم به بعد هر روز ببرش حمام باور کن دو روزه درداش کمتر میشه و اروم میگیره و تاول ها 7وب میشن تجربه اشو دارم
من مامان یه شوالیه و پرنسس هستم ،،،خدایااا شکرت
2728
خانمی اولا که ببرش دکتر تا شربت ضد حساسیت بده و دو سه تا پماد موپیروسین و کالامین مرتب باید پماد بزنیش و به هیچ عنوان نباید دونه ها رو بکنه چون جاش واسه همیشه میمونه لباس خنک تنش کن
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
2740
4 سال و نیمشه دکتر بردم استامینوفن و لورادین و محلول کالامین داد شربت ها رو بهش میدم ولی 1 بار کالامین زدم اونقدرررررررررررر بی قراری کرد و گفت دارم آتیش میگیرم که دیگه نزدم گفتم لابد خیلی اذیتش میکنه طفلک
محلول کالامین رو چجوری بزنم؟ من اون دفعه با گوش پاک کن 1 ساعت و نیم نشستم تا به تک تک جوش هاش زدم آخه روش نوشته در سطح وسیعی از پوست استفاده نشود
گلم من پماد کالامین رو میزدم روزی سه چهار بار همین کالامین از خارش جلوگیری میکنه میتونی پماد موپیروسین رو هم روزی یه بار بزنی خیلی خوبه
دکتر به پسرم یه محلول داده اسمش کالامین هست ولی پماد نیست که روش نوشه در سطح پوست استفاده نشود شما پماد رو به سراسر بدنش میزدید؟
راستی یه سوال؟ بعضی ها که میشنون پسرم آبله گرفتن تبریک میگن!!! شما میدونید چرا؟ من که نمیدونم دلیلیش چیه مثه خلا فقط نگاهشون میکنم تشکر میکنم!!
نمیدونم فندق جون فقط اینو میدونم که توی بچگی بگیره خیلی بهتره تا توی بزرگسالی اگه بگیره به زکام تبدیل میشه که خیلی بده
2706