2737
2734

ببلاك نميدونم جون داره يا نه 

من sma ميدادم وقتايي هم كه نبود سميلاك ميدادم هم خوشمزه بود هم پف الكي نميداد

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

والا من ببلاک کامفورت میدادم یکم تلخه بعد اومد بهش گیگوز دادم کل خوابش بهم ریخت فقط گریه میکرد بچم اصلا ارامش نداشت منم دوباره همون ببلاک کامفورت و دادم باز بهتر شده خدا امشب و بخیر بگذرونه 

من ببلاک میدم برای رفلاکس خوبه چون شیر خشک سبکی هست و کمتر بالامیاره

اما وزن دهی جالبی نداره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
والا من ببلاک کامفورت میدادم یکم تلخه بعد اومد بهش گیگوز دادم کل خوابش بهم ریخت فقط گریه میکرد بچم ا ...

ببلاک کامفورت برای چیه 

پسرم رفلاکسیه دنبال شیرخشک خوبم بجز بیومیل و ببلاک 

سری دیگه arنداره ؟

😒
2738
والا من ببلاک کامفورت میدادم یکم تلخه بعد اومد بهش گیگوز دادم کل خوابش بهم ریخت فقط گریه میکرد بچم ا ...

ببلاک کامفورت با ببلاک ساده چه فرقی داره؟

ببلاك نميدونم جون داره يا نه  من sma ميدادم وقتايي هم كه نبود سميلاك ميدادم هم خوشمزه بود هم پ ...

قیمتش چنده هر قوطی؟

آخه یبوست داشت از روز اول نان دادم بعد نان اچ ا. بهش نساخت .خودم ببلاک دادم ولی یبوست شدید شد که مقعد زخم شد دکتر ببلاک کامفورت داد دو ماه خوب بود دیگه مثل اینکه بهش عادت کرده بود دوباره یبوست شد ‌دکتر سه روز پیش گیگوز دادمیخوره استفراغ میکنه دوباره بردم گفت همون ببلاک کامفورت بده نمیدونم چکار کنم ‌یه هفته هست دفع نداره  خیلی نگرانم 

و خدایی که به شدت کافیست.... 
ببلاک کامفورت برای چیه  پسرم رفلاکسیه دنبال شیرخشک خوبم بجز بیومیل و ببلاک  سری دیگه arن ...

مخصوص بچه هایی که کولیک و یبوست دارن هست

و خدایی که به شدت کافیست.... 
آخه یبوست داشت از روز اول نان دادم بعد نان اچ ا. بهش نساخت .خودم ببلاک دادم ولی یبوست شدید شد که مقع ...

یکم رقیق درست کن 

اخه میگن بچه های شیر خشکی باید اب جوشید خنکم بخورن در روز البته خیلی کم 

😒
2706