2733
2739
دختر من ٤ ماهشه و شیر خودمو میخوره، تصمیم دارم یکسالگی از شیر بگیرمش طبق شرایط خودم که دیگه کلاسام شروع میشه و دخترم مهد شروع میکنه
ﺑﺎ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻔﺘﻢ ... ﺩﺭﺏ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻗﻔﻞ ﮐﺮﺩﯼ ... ﮐﻠﯿﺪ ﺭﺍ ﻫﻢ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺷﺘﯽ ... ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ ﺯﺩ ﻭ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ ... . . . . ﻫﻤﻪ ﻋﺸﻘﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﺪ ﻫﻢ ﺷﺪﻩ ... ﮔﺎﻫﯽ ... ﺑﻪ ﻣﻦ ﺳﺮ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه فقط شش ماه اول مهم نیست شیر مادر؟
ﺑﺎ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻔﺘﻢ ... ﺩﺭﺏ ﺁﺭﺯﻭﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻗﻔﻞ ﮐﺮﺩﯼ ... ﮐﻠﯿﺪ ﺭﺍ ﻫﻢ ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺷﺘﯽ ... ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ ﺯﺩ ﻭ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ ... . . . . ﻫﻤﻪ ﻋﺸﻘﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﻠﯿﺪ ﻫﻢ ﺷﺪﻩ ... ﮔﺎﻫﯽ ... ﺑﻪ ﻣﻦ ﺳﺮ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ
2731
نه کی گفته شش ماه اول مهمه به نظرم یک سالو نیم تا دوسال باید به بچه شیر بدی تا استخون بندیش محکم بشه اگر کسی مشکل داشته باشه ونتونه بده یه چیز دیگه س ولی اگر مشکلی نیست تا یک سال ونیم بده بعد قطعش کن اخه گناه داره بچه
6 ماه اول از لحاظ تغذییه ایی مهمه ولی تا 2 سال بخاطر مسائل عاطفی و تقویت سیستم دفاعی بچه لازمه
تو آمدی ز دورها و دورها .... ز سرزمین عطرها و نورها. ( خدایا گل قشنگمو به تو سپردم )
2740
دخترمو از ١٤ ماهگی باید بزارم مهد خودمم کلاسام شروع میشه و مرخصی زایمانم تمام میشه
به نظرم تا یکسالگی کافیه چون نینی شروع به غذا خوردن هم میکنه دیگه
یکسال کافیه من که الان برای هر دردی میرم دکتر، دکترا بهم میخندن ومیگن دوسال به بچه ات شیر دادی شیره تنه ات رو کشیده
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
چرا از خودتون حرف در میارین؟ ایه ۲۳۳ سوره بقره گفته دو سال کامل حالا بعضا به دلیل مشکلاتی نمیتونن دو سال شیر بدن ولی این زیر هشت ماه و بالای چهارده ماه از کجا اووووومد؟؟!!!!!
دنیای من محمدرضا و محدثه
2706