2733
2734
سلام دوستان. صبح بخیر.
من و همسرم عروسی نگرفتیم. برای مراسم عقدمون هم آتلیه نرفتیم. هیچ عکس شیک و یادگاری نداریم. از اولش هم تصمیم گرفته بودیم، بعدا بریم آتلیه و چند تا عکس شیک بگیریم.
برنامه مون اینه: برای سالگرد عقدمون، میخوایم بریم آتلیه. میخوام لباس عروس دوستم رو ازش قرض بگیرم و باهاش عکس بندازم. میخوام در نهایت یه آلبوم عکس شیک داشته باشم، یه تابلوی خوب و شیک از عکس دونفره مون برای نصب روی دیوار و چند تا تابلوی عکس کوچیک دیگه برای کادو دادن به خونواده هامون و همینطور برای نصب در اتاق خوابمون. اما موضوع اینه که هیچی در مورد آتلیه و برنامه ای که باید داشته باشم و هزینه اش خبر ندارم. میخوام از الان برنامه ریزی کنم و بتونم هزینه لازم برای آتلیه رو پس انداز کنم. ممنون میشم هر چی در مورد آتلیه میدونین و اینکه هزینه اش چقدر میشه، کمکم کنین.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خواهر شوهر منم عروسی نگرفت بعد از 5 سال از عروسیش گذشته بود بعد از عروسی من این عسکارو که دید

رفت یه البوم درست کرد

با یه عکس گنده

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
ممنونم دوستان خوبم.
نازگل جونف من سمت غرب هستم. این آتلیه کجاست؟
میشه توضیح بدین در مورد اتلیه، چیه و چه جوریه؟
برای عکس اسپرت، باید خودم لباس ببرم یا چه جوریه اصلا؟ هیچی نمیدونم در مورد آتلیه!!!
در مورد هزینه هم بهم بگین لطفا
2740
عزیزم دیدو تقاطع نیایش و اشرفی اصفهانی
به نظرم یه روز قبل از اینکه لباس بپوشی خودت یه آرایش ساده کن و برو آتلیه لباس اسپرت ببر مثلا شلوار لی با تاپ یا تی شرت های شیک مثلا شلوار لی با تاپ سفید و کتونی سفید
شوهرتم اسپرت بپوشه
دامن کوتاه هم می تونی بپوشی با صندل
و برای اینکه لباس عروسی بپوشی برو یه آرایشگاه بگو خیلی ساده و ملایم آرایشت کنه و یه مدل مویی که بهت بیاد ولی بازم ساده باشه
خیلی شیک می شه عینه عروس خارجیه
مرسی نازگل جون. همین چیزا توی ذهنمه. پس یه چند تا لباس شیک میخوام.
کلا هر چی در مورد آتلیه و برنامه هاش میدونین بهم بگین.
هزینه هم بگین میخوام یه برآورد کنم و براش پس انداز بذارم کنار.
آتلیه امیر توی خیابان دولت نبش خیابان جلالی ...... اسم آقاهه آقای واقفی است عکاس خانم هم داره و کارش حرف نداره من برای عروسی خودم رفتم پیشش و از اینش خیلی خوشم اومد که با اینکه خودش ازمون عکس گرفت اصلا نگاه بد نداشت و هیز نبود چون من رو این خیلی حساسم ... کارش هم عالیه بعد از من 2 تا برادرهام هم برای عروسیشون رفتن پیشش و چند تا از دوستام رو هم معرفی کردم رفتند همه راضی بودند اینم تلفنش اگه بخواهی میتونی زنگ بزنی قیمت بگیری من قیمتهای الانش رو نمی دونم 22006808
2706