2737
2739
سلام ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
میخواستم بدونم اینا چجورین ؟همشون یکین؟با ازمایش انجام میشن یا سونو؟ چه هفته ایی باید انجام بدیم؟
سلام عزیزم تو ماه سوم انجام میشه هفته اش رو دقیقا یادم نیست اول میری آزمایشاه بعد سونوگرافی بعد جواب سونو رو میبری آزمایشگاه تا جواب آزمایش رو بهت بدن
خدایا به حق این روزها و شبهای عزیزت به همه اونایی که نی نی میخوان یه نی نیه سالم و خوشگل بده...آمین
به من گفتن ntd نینیم 1 به 3 هست و برام ازمایش دیگه نوشت
انگار از اب بچه نمونه میگیرن دیشب تا صبح گریه کردم
دکتر گفت نینیم عصبش مشکل داره
من حالا 17 هفتمه چیکار کنم گریهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
 BabyFetus Ticker

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام عزیزم بهترین زمان برای انجام غربالگری جنین برای سندرم دوان بین11-13 هفته باداری ست سونو گرافیNT انجام می دی و یه سری آزمایش به اسم آزمایش پاپ و سپس بر اساس نتیجه سونو و آزمایش نتیجه تست کلی غربالگری مشخص می شه
درواقع غربالگری فقط اختلالات احتمالی مغزی یا همون سندرم دان رو نشون میده و جوابش از دو حالت خارج نیست یا در ریسک بالا و یا در ریسک پایین قرار میگیره سونوگرافی سه بعدی هم چین پشت گردن رو اندازه میگیره که مربوط به همین سندرم دان هست فقط از حالا بگم که اگر خدای نکرده جوابش مثبت شد نگران نشو چون خود من هم سونوگرافی و هم آزمایش ریسک بالا را نشان داد که حتی مجبور به انجام آمونیوسنتز شدم اما خدارو شکر در نهایت گفتند سالمه و تمام اینها باعث شد که من سه ماه در عذاب باشم
خدایا به حق این روزها و شبهای عزیزت به همه اونایی که نی نی میخوان یه نی نیه سالم و خوشگل بده...آمین
2738
ستاره جون منم های ریسک بودم آمونیو سنتزم دادم و نهایتا دخترم خداروشکر سالم بود فقط سه ما عذاب کشیدم و گریه کردم
اصلا نگران نباش هنوز هیچی معلوم نیست
2706