2733
2734
عنوان

یه سوال راجع به پی پی نوزاد!!!!

35109 بازدید | 22 پست
مامانا دختر من هر بار که شیر میخوره.. تقریبا دو ساعت یه بار.... پی پی میکنه. حجمش متغیره اما حس میکنم خیلی شله... البته از اول همین طور بود.. این طبیعیه؟
از کجا باید اسهال رو تشخیص بدم؟
و اینکه با هر بار پی پی باید بلافاصله تعویض و شسته بشه؟ البته الان این کار رو میکنم چون یکم سوخته پاش.. ولی همیشه باید این کار رو کرد؟
از کی پی پی اش کمتر میشه؟
آرامشم را این روزها مدیون انتظاراتی هستم که دیگر از کسی ندارمممم...
عزیزم تا وقتی غذا خور میشن بچه ها پی پی شون شل و آبکیهودفعاتش هم ممکنه زیاد باشه.از وقتی غذاخور بشن پی پیشون از حالت شلی در میاد .
بعد هر بار پی پی کردن هم حتما بایدپوشک عوض بشه.برای اینکه پای بچه میسوزه.از طرفی هم اذیت میشه.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نی نی ام 30 روزشه الان

من خودم بعد از زایمان طبیعی دچار شقاق حاد شدم ومجبورم چیزای ملین بخورم... البته کم میخورم چون ملین ها نفاخ هم هستن و دخترم همش میپیچه به خودش.. راستی نیستاتین هم میدم بهش.. اونم تاثیری داره؟
مادر همسرم میگه چون زیاد عوض اش میکنی و میشوری سرماش دادی به خاطر اونه !!!!
یه چند روز که بلافاصله عوض اش نکردم و هر بار نشستم پاش هم سوخت!!!! البته با پنبه و آب گرم میشستماااا اما کلی نمیشستم
2740
همونطور که خاطره گفت بچه ها با هم فرق دارن..اینکه بچه اسهال داره یا نه رو نمیشه با بچه دیگه مقایسه کرد..معمولا بچه ای که شیر مادر میخوره پی پیش آبکیه... دستگاه گوارش و مکانیسم دفعشهم هنوز درست کار نیافتاده برای همین زور میزنه.بچه رو با خودش مقایسه کن....مثلا دختر من اولش خوب بود نزدیک دو ماهگی احساس کردم خیلی زور میزنه و موقع دفع به خودش میپیچید و خون هم توی مدفوعش بود .که دکتر گفت حساسیت به پروتئین گاوی هست و من دیگه نباید شیر گاو و مشتقاتش و هرچیزی که شیر داره رو بخورم...سفیده تخم مرغ هم خیلی از بچه ها رو اذیت میکنه....دقت کن ببین کی ها اینطوری میشه به تغذیه ات دقت بکن
Lilypie Premature Baby tickers
درکت میکنم شرایط سختیه من پسرم که اسهال داشت هر دفعه نمیشستم عوضش با پماد ماهی به صورت زیادوغلیظ چربش میکردم پی پی هاش سر میخورد و رو پاش نمیموند که بسوزونتش بعد با همون پنبه یکم مرطوب تمیزش میکردم یادش بخیر نباشه ههههه
پسرم گل پسرم ای همه احساسم ...ای تمام عشقم....می تپد قلب من با تبسمهایت...
وایییییی..... هنوزم دخترم زیاد پی پی میکنه.. الان 45 روزشه اما روز 8. 9 بار دفع داره.... گریهههههه.... شبا که بیچاره ام چون هی خواب زده میشه بس که مجبورم عوض اش کنم... بعضی وقتا تو 1 ساعت 3 بار پی پی میکنه... یعنی تا میشورم و میبندمش دوباره پی پی میکنه.... ببرمش دکتر؟ طبیعیه؟
چیزی سراغ ندارید یکم شکم اش کمتر کار کنه...؟؟؟؟!!!!
2706