2733
2734
عنوان

پیش بسوی نماز اول وقت

480 بازدید | 32 پست
سلام بچه ها بیاین با هم تلاش کنیم تا نمازامونو اول وقت بخونیم من خودم اغلب نماز صبحم غذا میشه نمازای دیگه رو هم میخونم اما نه اول وقت ولی دلم میخاد همه نماز ها مو اول وقت بخونم. بیاید به خودمون هر روز امتیاز بدیم و سعی کنیم هر روز بهتر از دیروز باشیم. به نظر من امتیاز دادن بصورت زیر باشه نماز اول وقت امتیاز 1+، بخونیم ولی اول وقت نباشه 0، نمازمون قضا بشه ولی همون روز بخونیم 1- اصلا تو اون روز نمازمون رو نخونیم 2- آخر هر روز هم امتیاز اون روز رو حساب کنیم و بگیم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام واقعا راست می گید من اکثرا 17 رکعت با هم می خونم کف می کنم
دوست جونا کلی لباس راحتی مردونه زنونه بچگونه راحتی ترک ارزونتر از همه جا دارم براتون برای اومدن به کانال فقط کافیه Abrangshop@رو بدون فاصله توی تل گرام تایپ کنید و به یکی از دوستانتون بفرستید و روش بزنید تا وارد بشید .ارسال به تمام نقاط ایران
2742
2740
واسه نمازاول وقت اول بایدازخدابخوای بعدم همت داشته باشی..این نماز اول وقت خیلی توزندگی دستت رومیگیره..میگن چون امام زمان نمازش رواول وقت میخونه هرکسیم که اول وقت بخونه حتی اگه نمازش رودرستم نخونه به احترام امام زمان قبول میشه ازش.شنیدما..
2706