2737
2739

سلام دکتر بهم 8 تا قرص داد گفت 4 تاشو صبح بزار 4 بعدی رو سه ساعت بعد منم ساعت 9  چهارتاشو گذاشتم اما تا حالا هیچ علایمی ندارم 

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگ قرص سایتوتک بهت داده ..  من ک زیر زبونم گذاشتم . ی لخته خون اومد باز نشد .. اخر کورتاژ کرد ...

شما چندتا مصرف کرذین من شیاف گذاشتم 

2740
چقدر طول میکشه تا اثر کنه؟ 

ب من ک داده بودن اول سه تا دادن بخورم نمیدونم چی بود گفتن واس سردردت بخور بعد فهمیدم واس سقط بوده. بعدش بردنم شش تا دکتر داد سه تاشو ب صورت شیاف برام گذاشت گفت اگه احتمالا خونریزی نکردی این سه تارو هم بذار. باید اون روز اثر کنه دیگه. اگه نکرده اون یکیاروهم بذار

حسرت هیچی رونخورید قسمتتون باشه میشه...قسمتتون هم نباشه اگرم بشه موندنی نیس.مثل بچه من که خدا داد وبندش ازم گرفت
ب من ک داده بودن اول سه تا دادن بخورم نمیدونم چی بود گفتن واس سردردت بخور بعد فهمیدم واس سقط بوده. ب ...

الان 4 تای دیگه ارو میزارم 

اره گلم بذار اول برو دسشویی بعد راحت بذار و استراحت کن ولی خودتو گرم نگه دار توروخدا ک مث من نشی😢

حسرت هیچی رونخورید قسمتتون باشه میشه...قسمتتون هم نباشه اگرم بشه موندنی نیس.مثل بچه من که خدا داد وبندش ازم گرفت

اگرم تونستی پیاز رنده کن با آبش و آرد خمیر درست کن بذار رو شکمت و ببندش. کامل رحمتو تمیز میکنه 

اره گلم بذار اول برو دسشویی بعد راحت بذار و استراحت کن ولی خودتو گرم نگه دار توروخدا ک مث من نشی😢

مرسی عزیزم واسم دعا کن

مرسی عزیزم واسم دعا کن

خدا خودش ب زودی دامنتو سبز کنه و ی نی نی سالم بهت ببخشه ب حق بزرگی وعظمت خودش🙏

2706