2733
2739
پسرم خیلی نا همکار دندوناش هم خیلی کار داره و عصب کشی میخواد لطفا راهنماییم کنید ممنون
بیا باهم رفت و آمد نکنیم مثلا وقتی می آیی نرو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه وقت نمیذارند اونایی که مال کودکانند ممکنه برای یه بچه 2 ساعت وقت بزارند و نهایتا اگه نشد بیهوشش کنند دکترهای بزرگسال قبول نمیکنند
بله باید متخصص دندانپزشکی اطفال باشه. هر کسی هم بچه قبول نمیکنه. من مشهدم و پسر منم دندوناش خراب و عصب کشی. اصلا فکر نمیکردم پسرم اون همه مدت دهانشو باز نگه داره و تحمل کنه اما دکترش خیلی جالب آمادش کرد و فقط یه جلسه آشنایی با وسایل گذاشت و جلسات بعدی با کلی مطالب و قصه دندوناشو درست کرد.
2738
امیدورام پیدا کنی و جای خوبی هم باشه اما چقدرم گرون میگیرن. گرچه کلا خدمات دندانپزشکی گرونه. اما بازم می ارزه. همه به من میگفتن بیخیال دندون شیری میافته چه خبره اینهمه هزینه اما من دوستای زیادی دارم که بچه هاشون یهو نصف شب دندون درد و آپسه لثه و کلی دردسرای دیگه داشتن.
اره واقعا دوتا دندونه جلوش و میشه 500 تومن ولی بای عصب کشی کنم 2 تا نیش کناریش هم کشیدم خیلی پوسیده بود دکتر گفت کاریش نمیشه کرد این ها رو هم بکشم دیگه هیچی
2706