2737
2734

یکسالی میشه خیلی ازهم دورشدیم همش باهم دعواوبحث داریم من قبلا سعی میکردم مودبانه جواب بدم ولی اون نه منم دیگه مثل خودش شدم البته اون انگاریه نفرتی ازمن داره سرچیزای الکی باهام قهرمیکنه فحش میده تحقیرم میکنه نمیدونم چشه خسته شدم

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

الیته ازاولم یه سری ازاین اخلاقا روداشت ولی یکم بهترشده بود ولی الان دیگه خیلی بدشده خیلللی ازهم دورشدیم خیلی وقته دست همونگرفتیم دیگه خجالت میکشم دستشوبگیرم احساس میکنم ازم بیزاروخسته شده خیلی وقته ازدواج کردیم 

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

مقصر ۹۸درصد دعواها و اختلافا مردان 

هعی خداع...

چی میشد یخورده مرد واقعی بودن

میگن «گرخواهی رسوای عالم نشوی همرنگ جماعت شو» ولی من میگم«حاضرم روزی صددفعه رسوا شم اما هم رنگ این جماعت گرگینه نشم»•••
2740
ی روز خیلی جدی و محکم بشین رو بروش و حرف بزنید 

سعی کردم ولی اصلا حرف نمیزنه لال مونی میگیره یه چیزیم میشه میگه ناراحتی هری منم میگم خودت برو من جای نمیرم اونم حرکتی نمیکنه

وقتی در حالت آرامش بود باید یبار بگی بیا باهم منطقی حرف بزنیم بدون حاشیه میخوام بدونم دلیل این رفتاراتو چی باعثشه.

این رفتارت مثل بهانه تراشی های بچگانست من دلیل قانع کننده میخوام.زندگیمون اینجور پیش بره سرانجام خوبی برامون نداره 

بنظر من نه بوی خیانت میاد نه چیز دیگر.

یادت باشه اون شریک زندگیت و از همه به تو نزدیکتر.

بنظرم خجالت زده بکن اینقدر خوب باهاش رفتار بکن تا خجالت بکشه بعدش با هم مفصل صحبت کنین

۱۴ ساله ازدواج کردیم دوتا بچه ۳ ساله ویکسال ونیم داریم.فکرنکنم اهل خیانت باشه همیشه گوشیشم چک میکنم چیزی ندیدم.

هرچی میشی میگه توبدی تونفهمی تو بدسلیقه ای تومفت خوری کلا توهمه چی ازم ایرادمیگیره انقدتحقیرم کرده جدیدا میگم خدایا چقد اخه بکشم ازدست این ولی به خاطربچه هام نمیخام طلاق بگیرم

وقتی در حالت آرامش بود باید یبار بگی بیا باهم منطقی حرف بزنیم بدون حاشیه میخوام بدونم دلیل این رفتار ...

بخدا چندبار بهش گفتم ولی یه اخلاقی داره اصلا حرف نمیزنه درحدیه جمله بیشترباهم حرف میزنیم دعوامون میشه خودشوخیلی بالاترازمن میبینه جدیدا

یا اگه قبول نکرد سعی کن کسیو ک ازش حرف شنوی داره رو مطلع کنی سه تایی باهم حلش کنید 

باورمیکنی هیچکس .پدرش بوداونم فوت شده 

2706