2737
2734
عنوان

نظر سنجی در مورد مبحث ازدواج

163 بازدید | 22 پست

دوستان سلام خیلی خوش امدید به این تاپیک هدف از این تاپیک نظرات شما عزیزان و یک میانگینی برای گزینه های بله یا خیر که شما عزیزان در این تاپیک نظر خود رو ثبت کنید و اینکه طی مدت معین شده ای درصد مشخص شده ی نظرات بله یا خیر شما تاپیک نشان داده میشود 

خب میرسیم به بخش اصلی .

ازدواج خوب هست ؟ فقط با کلمه بله یا خیر سپس بعد از ان نظر خود و چرا اینکه خوب یا بد هست رو درج کنید با تشکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

تو وضعیت فعلی شانس ازدواج خوب پایینه و ریسکه

اگر نبود این همه تاپیک تلخ هم تو نی نی سایت نبود

همه ی ما باید قبلش کلی مهارت عاطفی اجتماعی یاد بگیریم

شناخت ویژگی های اخلاقی و شخصیتی جنس مخالف رو یاد بگیریم

احترام و ارزش قائل شدن برابر برای هر دو جنس رو یاد بگیریم

بقیه ی فامیل و آشنا هم باید یه چیز مهم رو یاد بگیرن به من چه به تو چه

اینا که نائل اومد باز تاپیک بزنید😄

چه جدیش گرفتی😂 بله چون باعث رشد و ارامش میشه

بله چون در اخر‌ امار‌گیری و نتیجه اعلام میشه و میتونیم کاملا از شناخت بانوان یا اقایان ایرانی بهره کامل ببریم 

تو وضعیت فعلی شانس ازدواج خوب پایینه و ریسکه اگر نبود این همه تاپیک تلخ هم تو نی نی سایت نبود ...

خب این مشکلات رایج هستش ما میخوایم نسل بعد رو متوجه کنیم برای ازدواج و راه رو براشون روشن کنیم‌ 

بله یا خیر نداره مطلقا این سوال مثل همه ی مراحلی از زندگی که متنوعه و هیچ اجبار و بر انجام دادن یا ندادنش نیست مثل تحصیلات انتخاب رشته و...

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2706