2737
2739
عنوان

خانمهایی که قراره تا یک ماه دیگه iui بشوند بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 858622 بازدید | 56045 پست

با سلام به خانمهای عزیز ، من ماه گذشته iui کردم و جواب منفی شد 😔 ، این ماه استراحت داده شده و ماه بعد برای آی یو آی بعدی اقدام میشم . به نظرتون احتمال بارداری چقدر هست ؟ خودم تنبلی تخمدان دارم و تخمدانم پلی کیستیک هستش ، اسپرمهای شوهرم هم متوسط . تقریبا 12ساله دکتر میرم . لطفا نظر بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزانم من الان که اینو مینویسم زایمان کردم و پسرم به دنیا اومده. اما قبل از اینکه باردار بشم ی ...

سلام ، من اهل حومه تبریز هستم تو رو خدا آدرس اینجا رو به منم معرفی کنین ، خیلی آرزوی باردار شدن رو دارم .😔

سلام من امروز 2 تیرماه 98 آی یو آی شدم ولی نگران سلامتی اسپرم‌ها هستم از زمانی که از آزمایشگاه تحویل گرفتم تا موقع تزریق 

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ
2728
من یک هفته دیگه قرار iui بشم پیش دکتر بهناز عطارشاکری میرم خیلی تعریفشونو شنیدم و حالا یکی دو ماه دی ...

سلام گلم 

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ

سلام دوستان من دوهفته پیش مرکزرویان آی یوآی شدم ولی متاسفانه قبل ازینکه آزمایش بدم پریودشدم هردونفرمون هیچ مشکلی نداریم الان گفتن این ماه دیگ نمیشه ماه بعد باید بریم واسه ادامه درمان ینی واقعا بایدیک ماه بگذره؟واینکه ب نظرتون دوباره آی یوآی کنم بهتره یاآی وی اف  خیلی ناامیدم میترسم باای وی افم جواب نگیرم اونوقت دیگ ازلحاظ روحی بدجوربهم میریزم همین الانشم ازدیروزیکسره گریه میکنم خودموباختم کلا

2738
سلام عزیزانم من الان که اینو مینویسم زایمان کردم و پسرم به دنیا اومده. اما قبل از اینکه باردار بشم ...

سلام عزيزم ميشه لطف كني ادرس ازمايشگاهو اسم و ادرس دكترتو بدي؟؟ من يه بار اي يو اي كردم منفي شد چهارساله اقدامم و مشكلم فقط تنبلي تخمدانه اين ماه فوليكولام خوب بود ولي نشد نميدونم چرا😔

سلام بچها کسی اینجا هست؟کسایی که قراره این ماه آی یو آی بشن بیاین باهم باشیم بهم امید بدیم منکه اصلا روحیه ندارم

خدایاشکرت که جوابه صبرمو دادی...فندوقمو به خودت سپردم سالم برسونش به دستم
من الان که اینو مینویسم زایمان کردم و پسرم به دنیا اومده. اما قبل از اینکه باردار بشم یه مدت بود جل ...

سلام مامان‌ مهربون بارداریت مبارک عزیزم منم تبریز ۱بار آی یو آی کردم تو بیمارستان شمس متأسفانه جواب نداد هفته دیگه برای دومین بار دوباره آی یو آی میکنم انشالله این بار آی بو آی جواب بده خیلی استرس دارم

2706