2733
2734
عنوان

بنظرتون دستگاه بخور سرد کاربردیه؟

638 بازدید | 13 پست
سلام دوست جونا. من برای سیسمونی نینیم یکی از این دستگاهها گرفتم. راستش چون از قیافش خوشم اومد از اینایی که حیوونی هستند و بامزه اس!
ولی نمیدونستم بخور سرده! فکر میکردم برای زمستونهو بخور گرمه! حالا اینا کاربرد داره اصلا؟
دقیقا میدونید موارد مصرف بخور گرم و سرد چیه؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گرم فعالیت باکتریها رو زیاد میکنه

سرد عالیه -میکرو باکتریهارو هم نمیزاره که فعال شن

برا سرماخوردگی و بینی گرفتگی خوبه

برا خشکیه خونه خوبه

ما الان که کولر روشن میکینم خونه خشک میشه استفاده میکنم

زمستون هم که به خاطر بخار ی همیشه روشنه
2742
2740
آیا احساس خوشایند بودن در محیط های طبیعی مانند آبشارها و دهکده‏ های حومه شهرها و یا کنار سواحل را به خاطر می‏آورید؟این احساس خوشایند به علت وجود تعداد بیشمار یون‏های منفی در چنین محیط‏هایی است. بادستگاه‏های بخور سرد می‏توانید از آلودگیهای بیرون از منزل ، ویروس‏های قابل انتقال از راه هوا و گرد و خاک معلق در هوا خلاص شوید وشیرینی تنفس در هوای مطبوع ومرطوب را در فضای محل زندگیتان تجربه کنید...
..............................................................
خرید پستی و نقدی بخورهای خارجی از پخش کننده انواع بخورهای سرد وگرم دارای مجوز و گارانتی.
عرضه بخورهای مجموعه های:
Beurer ، World Star ، BST ، Manoli ، Emsig ، Healer ، BIOCARE ، ALPX ، Zyklus med ، Menora ، Easy life ، Frolic ، Dolf.
..............................................................
در هرکجای ایران که هستید میتوانید محصول موردنظرتان را سفارش دهید و پس از تحویل در محل ، هزینه آنرا پرداخت نمایید.
و باخرید نقدی از تخفیف 3% ویژه فروشگاه بهره مند شوید.
تماس جهت سفارشات : 66962600(021)-09366830031
...............................................................
باکیفیت ترین بخورهای سرد و گرم خارجی را از فروشگاه اینترنتی پزشکی پردیس سلامت بخواهید...

http://www.salamatpardis.ir