2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی دوسدارم که بدونم البته من خیلی استرس میگیرم فکر کنم برام بیهوشی بهتر باشه ولی از یه طرف هم همش میترسم بیهوش شم ودیگه بهوش نیام !!!
آینده ای بساز که گذشته ات جلویش زانو بزند ..
2728
بیحسی هم خوبه هم بده بده چون وقتی دارن بخیه میزنن انقدر حوصله ات سر میره ده دقیقه برات مثل یه ساعت میمونه. وقتی میخان بچه رو بیارن بیرون فشار محکمی میدن. خوبه چون بچتو میارن کنارت حسش میکنی
آدمها از پیری نمی میرند، آدمها زمانی میمیرند که از همه چیز خسته میشن.
2740
من بیحس شدم الان اصلا مشکل ندارم به من گفتن بعد از عمل تا 12 ساعت به پشت بخوام و هیچ تکونی نخور منم گوش کردم نه سر درد و نه کمر درد دارم خوبی بیحسی به اینه که وقتی بچه به دنیا اومد دیدمش صداش رو شنیدم خیلی حس خوبی بود اصلا دلم نمیخواست از دست بدم
اگر دوست داشتین به پسر من رای بدید http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021513504976322 ممنونم
من بی حسی گرفت و الان 8 ماهه از زایمانم میگذره خیلی راضیم....اصلا کمر درد ندارم در صورتی که دوستم یه بیمارستان معمولی بی حسی گرفت و از کمردرد میناله....کادر بیهوشی خیلی مهمن....من خیلی راضی بودم...از زرفی خواهرم سر زایمان دومش بیهوشی گرفت و تا چند ساعت به هوش نمیومد و منگ بود....ما خیلی نگران بودیم....
یا اباالفضل
2706