2737
2734

من تو هفته 6رفتم سونو داخلی و دکتر گفت قلب داره اما ضعیفه بعد تو هفته 8 رفتم که دکتر اصلا قلب رو ندید  

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢

بچه های بی گناهو همین دکترای عوضی سقط میکنن توروخدا اعتماد نکن . بزار اخر هفته هشت برو ی جای درست و حسابی

کاربر قدیمی😍😍😍 امروز بچم سقط شد. چقدر سخته . 😓😔چقدر سخته خدایا. بچه ها دعا کنید دوباره باردار بشم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

میگن بضیا توهفته ده قلبشون تشکیل میشه پیش ی دکتر حاذق برو

یایه حایی برو سونوگرافی دقیق داشته باشن

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
بچه های بی گناهو همین دکترای عوضی سقط میکنن توروخدا اعتماد نکن . بزار اخر هفته هشت برو ی جای درست و ...

اخه من تو هفته 8 رفتم سونو و قلب رو ندید

2738
بعد دکتر زنان گفت یه هفته دیگه سونو بده شاید قلبش بزنه میخوام بدونم همچین چیزی ممکنه

اگه تشکیل نشه خود به خود میفته. به حرف این دکارا نرو دلم میخواد همین جور فوش و نفرینشون کنم . استغفرالله حس میکنن خدان

کاربر قدیمی😍😍😍 امروز بچم سقط شد. چقدر سخته . 😓😔چقدر سخته خدایا. بچه ها دعا کنید دوباره باردار بشم 
میگن بضیا توهفته ده قلبشون تشکیل میشه پیش ی دکتر حاذق برو یایه حایی برو سونوگرافی دقیق داشته باشن

اخه اول قلب داشت بعد سونو دوم نداشت دوجای مختلف رفتم سونو

منم اینو تجربه کردم ولی سه ماه بعدش دوباره باردار شدم خداروشکر نگران نباش

شما هم سقط داشتین علایم خاصی داشت اخه من درد و خونریزی هم ندارم

اخه اول قلب داشت بعد سونو دوم نداشت دوجای مختلف رفتم سونو

شاید جای دوم دستگاهش خوب نبوده

برو ی جای خوب .یابرو همون حای اول

سونو داهلی بهتر نشون میده اگ نمیترسیو خودتو سفت نمیکنی بگو داخلیبگیرن

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2706