2733
2734
عنوان

وضعیت مالی

7201 بازدید | 63 پست
شوهرم پسر خوبیه اما وضع مالیمون خوب تیست دیگه واقعا دارم کم میارم از همه اطرافیانم کم پول تریم هیچ امیدی ندارم وضعمون بهتر بشه
تو خانواده من اون فامیل

گریه

من خیلی بهتر می تونستم ازدواج کنم فکر می کردم خوب بودن مهمتره اما الان یه شوهر پولدار می خوام

واقعا زندگی داره بم فشار میاره
عزیزم ما هم زیر خط فقریم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
همه همینیم غصه نخور .... پدر شوهرا اول میان میگن خرج تحصیل و خونه و همه چیشون با منه بعد هم زیر همه چی میزنن خدا ازشون نگذره که با آینده دختر مردم بازی میکنن
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ههههههههههههه......ولی می سازیم تا بدهی هامون تموم بشه
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2742
منم این ترم پول ترم تابستونیمو نداشتم نرفتم ثبت نام........................ولی بی خیال غصه درست میشه
2740
تموم میشه بدهی هامون
2706