2737
2739
عنوان

اقدامی های تیر و مرددددددداد

256190 بازدید | 21044 پست
این تاپیک رو تقدیم می کنم به دوستان تاپیک اقدامی های اردیبهشت و خرداد. امیدوارم همه تون خیلی زود مامان بشید:))
مخصوصا:

تی تی آلوچه, باران5، مامان پاطی و هانیا عزیز:))))))))))

اینم آدرس تاپیک قبلیمون که کلی مامان توش داشتیم:http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=423971&PageNumber=167

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سللللللللللللللللاااااااااااااااااااام منم واسه دومی بعداز پری تیر اقدام میکنم.درست شب اول ماه رمضون.برام دعا کنید خدا اگه صلاح دونست یه پسل بهم بده چون یه دختر ناز دارم
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
سلام منم هستم اسفند یه سقط داشتم حالا میخوام از این ماه اقدام رو شروع کنم
روز 1393/2/18 ساعت 9:37 صبح یه فرشته کوچولو به خدا گفت اجازه میدید برم پیش مامانم آخه خیلی وقته منتظرمه. و این طوری خدا بزرگترین نعمتش را به من و همسر عزیزم هدیه کرد و ثمره عشقمون (دختر نازمون) پا به دنیا گذاشت. الهی شکرت. خدایا نگهدار خوشبختی خانواده کوچیکمون باش.
من دوست دارم فروردین باشه.سر دخترم همون ماه اول اقدام باردار شدم الان نمیدونم چی میشه اما تیر ماه میرم تو کارش.ایشالا که شما هم به خواستت برسی خانمی.
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
2740
منم 2/5 سال بعد ازدواج تو ماه دوم اقدام نتیجه گرفتم اما8 هفتگی سقط شد به نظرتون این بار هم سریع حامله میشم؟
روز 1393/2/18 ساعت 9:37 صبح یه فرشته کوچولو به خدا گفت اجازه میدید برم پیش مامانم آخه خیلی وقته منتظرمه. و این طوری خدا بزرگترین نعمتش را به من و همسر عزیزم هدیه کرد و ثمره عشقمون (دختر نازمون) پا به دنیا گذاشت. الهی شکرت. خدایا نگهدار خوشبختی خانواده کوچیکمون باش.
اره انشااله فاطیما جون من 2سال پیش بار اول حامله شدم که پوچ بود وکورتاژ کردم حالا نمیدونم بازم بار اول جواب میدنه یا نه؟
به خدا نگو یه مشکل بزرگ دارم به مشکل بکو یه خدای بزرگ دارم
البته من خودم خردادیم ها خیلیم آرومم همسرم میگه حالا که 3-4 ماه نشده بذار خردادی شه مثل تو، اما من دوست دارم مثل اون شه
 اگر هنری برای ارائه نداری، سکوت بی هنری تو را می‌پوشاند. 
2706