2733
2734

نمازونشسته می خونم ازبس باسرفه تنگ نفس میشم احساس می کنم قلبم می خواددربیاد سرفه خلط داره تجربه ایی دارین خانماممنون میشم

باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حساسیت داری یا به اب و هواست 

یا به غذا بگرد پیدا کن 

بعد اگه خوب نشدی برو دکتر سیتریزین میده بهت 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2740
حساسیت داری یا به اب و هواست  یا به غذا بگرد پیدا کن  بعد اگه خوب نشدی برو دکتر سیتریزین ...

خوب شما که میگی بره دکتر سیتیریزین بهش میده. دیگه چرا بره دکتر؟ خودش سیتیریزین بخره

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   

دارو چی می خوری؟ دمنوش و غذا. اینا خیلی تو خوب شدن تاثیر داره. اگه عرق کنی. استراحت کنی. گرم باشی. زودتر خوب میشی. قرقره کنی با اب نمک. بخور بدی با دهان باز. دمنوش به لیمو با برگ بو بخوری. غذا سبک بخوری. سوپ و پتاژ. اب میوه. اب سبزیجات. کلا مایعات بخوری. به عذات فلفل بزنی. 

2706