2733
2739
نجیب خان با یه جمله تمومش کرد
اما در کل یشیم میاد به چنار همه چی رو اعتراف میکنه بعدش چنار میزنش و میگه همه چی تمومه یشیم هم میره خودشو از بالای کوه پرت میکنه تو دریا و میمیره چنار هم دوباره با توپراک ازدواج میکنه و بچه یشینم هم درمون میکنن و باهم زندگی میکنن .نجیب و زمرد هم دوباره باهم ازدواج میکنن و تمام.......
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
خیلی مسخره بود..یشیم رفت از توپراک خواهش کرد بیاد به بچه ش کمک کنه اونم شرط کرد که باید یشیم همه چی رو به چناربگه تا توپراک بیادش..اونم رفت همه چی رو گفت چنار زد تو گوشش بعدم یشیم خودشو انداخت تو دریا خودکشی کرد توپراک بچه یشیمو نجات داد و برگشت پیش چنار البته اینا رو زد رو دورتند فقط نجیب خان تعریف کرد دیگه کامل نشون نداد
خدایا دست من به آسمانت نمی رسد، اما دست تو که به زمین می رسد...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من خودم به زبون اصلی شو میگیرم میبینم تا آخرش
البته قسمت مرگ یشیم رو دیدم تو نت خیلی غمگین بووووووووووود
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
2738