2737
2734
عنوان

****تولد نی نی های گل شهریور 88****

67683 بازدید | 214 پست
سلااااااااااااااااااام
من این تایپیک رو ساختم برای نی نی های گل شهریور 88 که تا تولد یک سالگیشون چیزی نمونده !
اگه موافق باشید بیایید با همفکری هم قدم به قدم تا تولد این کوچولوهای نازنین همراه بشیم...
اول از خودم شروع میکنم !
من دوست دارم همه تزئینات تولد دخترم رو خودم درست کنم از کارت دعوت تا تزئینات دیوار!
همه ما میتونیم چون عاشق این فرشته ها هستیم!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هم راه اهن داره که عمده فروشیه هم اریاشهر یه مغازه هم به اسم دیدنیها تو تجریش هست که تقریبا ست داره
هیچ وقت فکرشو هم نمیکردم که ویروس کوچیک کرونا بشه کابوس شب وروز من...😕😕😕😕الهی نیست ونابود بشی ذلیل مرده😤😤😤😤😤
2728
سلام به همه.خوبین؟من رفتم از میلاد نور برای پسرم بادکنک گرفتم.طبقه زیر همکفش بود.فقط هم بادکنک داره.یه مدل داشت که مشکی بود روشم با سفید عکس دزد دریایی داشت.برای اونایی که تم دریایی دارن خوبه.
2740
سلام مامانا امیدوارم خوب باشین و تولد نی نی هایی که تا امروز بدنیا اومدن همگی مبارک
هیچ وقت فکرشو هم نمیکردم که ویروس کوچیک کرونا بشه کابوس شب وروز من...😕😕😕😕الهی نیست ونابود بشی ذلیل مرده😤😤😤😤😤
2706