2733
2734
سلام

من یه دختر 7 ماهه دارم ، الان 2 ماهه که میرم سرکار دخترم حدود دو هفته است که خیلی بد شیرم رو میخوره

دیگ واقعا گریه ام گرفته ، تا یک ماه میدوشیدم براش میزاشتم ولی الان دیگه نمیتونم بدوشم . روزا شیرخشک میخوره شیرم داره خشک میشه
هر وقت هم بغلش میکنه تا میخوام سینه رو بزارم دهنش گریه میکنه ، نگرانم خیلی

کمکم کنید شیرم هم خیلی خیلی کم شده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
عزیزم پسر منم یه همچین بلایی سرم آورد وقتی 7 ماهش بود الان 9 ماهشه هنوز شیر خودمو میخوره. اون موقع فکر کنم به خاطر دندوناش بود یاشاید با میمی قهر کرده بود اصلا نگاش هم نمیکرد تا در می آوردم جیغ میکشید منم میذاشتم یه کم که خوابش میبرد بهش شیر میدادم .خیلی وحشتناک بود شیر دوشیدرو توی شیشه هم نمیخورد. مزش هم عوض نشده بود دکتر گفته بود سبزیجات معط مثل نعناع و ریحون و اینا بخورم شیرم خوشمزه تر میشه و از پیاز و تره و سس قرمز و ... اینا هم حذر میکردم.انشا اله که درست میشه تو دلسر نشو نزدیک یک ماه منم درگیر بودم
هربچه ای یه طوریه.همون تی خواب بخوره چرا نگرانی مهم 6 ماه اوله.پسرم از 6 ماهگی تا 9 ماهگی فقط توی خواب خورد قبلش خیلی باهاش کلنجار میرفتم ولی 6ماهش شد خسته شدم و گذاشتم در بیداری شیرخشک بخوره و توی خواب شیر منو یکدفعه از 9ماهگی به فاصله یک روز میخواست دوباره شیر خودمو بخوره! و همزمان به من وابسته شد. حالا 13 ماهشه گاهی میگم کاش همونطوری مونده بود از بس اذیتم میکنه! نگران نباش. 6ماه اول برای بچه ها خیلی مهمه. توی خواب هم خیلی خوبه. هنوز زمان زیادی خوابند. من قبل اینکه خوابش عمیق بشه و قبل اینکه از خواب بیدار بشه هم سینه بهش می دادم. هرموقع هوشیار نبود.