2737
2739
عنوان

لاغری و زیبایی پوست

201 بازدید | 7 پست

یه روش عالی برای کاهش سایز 

حتی تو دوران بارداری هم میشه استفاده کرد رورزانه یک ساعت هم خوبه چون سر بیرونه از فضای گرم تنفس سخت نیست  بخصوص که الان هوا سرد شده

چی هست ?

توضیح میدین

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی هست ? توضیح میدین

همه ما با کاهش وزن و سلامتی بدن با استفاده از سونای خشک اشنا هستیم اما در سونا بدلیل افت فشار بیشتر از 10 دقیقه امکان استفاده از سونا وجود ندارد اما در این نوع سونای خانگی پرتابل ( قابل حمل ) بدلیل اینکه سر در بیرون از سونا میماند فشار بدن افت نمیکند و به راحتی میتوان حتی یکساعت بدون هیچ مشکلی استفاده نمود

زیبا و کوچک  با قابلیت تنظیم دماو حرارت

کاهش سایز به روش طبیعی

متذكر ميگردد نوع چوب بكار رفته روسي درجه يك والمنت درجه يك آلماني است و سونا خشک مجهز به ترموستات با تنظيم حرارت دلخواه وكليد دو وضعيتي جهت تنظيم قدرت دلخواه ميباشد

با بهره گيري از اين وسيله ميتوانيد در يك زمان هم به زيبايي و تناسب اندامتان و هم به لذت بردن از گرماي مطبوع ايجاد شده از آن بخصوص در سرماي نقاط سردسير كمك نمائيد.

چون در تسكين دردهاي موضعي و مفصلي بسيار موثر است

09195002080

2742
همه ما با کاهش وزن و سلامتی بدن با استفاده از سونای خشک اشنا هستیم اما در سونا بدلیل افت فشار بیشتر ...

قیمت هم لطف میکنید بگید 

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
2740