2733
2739
عنوان

یعنی سرطان سیته است؟؟؟؟؟

856 بازدید | 23 پست
سلام ،،خواهرم ٥ ماه پیش متوجه غده ای تو سینش شد که رفت ماموگرافی و دکتر گفته بود چربی هستش ،،،حالا بعد از گذشت ٥ ماه غده بزرگتر شده و زیر بغلش هم یه غده درامده انگار ،،رفته یه دکتر دیگه اون کلی دعواش کرده که چرا اینقدر دیر اومدی و سریع براش نمونه برداری کرده ،،جواب کتبی اش هنوز نیومده اما از ازمایشگاه بهش زنگ زدن که باید عمل جراحی بشه حتما،،،،،،خیلی نگرانم الانم نمیتونم پیشش باشم چون ایران نیستم ،،یعنی خطرناکه
؟؟؟؟؟ نکنه به غدد لنفاوی ش رسیده باشه؟؟ دارم از استرس سکته میکنم،،،کسی اطلاعاتی داره که کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟
زیاد رو ادم ها حساب باز نکن....یه روز با امضای خودت حسابت رو خالی میکنن...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مرسی که جواب میدین الان خیلی بهم ریختتم مخصوصا که دختر خواهرم هم بهم زنگ زد و کلی گریه کرد
2738
خدا کنه چیز بدی نباشه ،،،،،
واسم دعا کن خانومی من بجز خواهرم هیچ کس دیگه ای رو ندارم
عزیزم من دیدم از نزدیک. تا وقت غده رو در نیارن و نفرستن پاتولوژی نمیتونن قطعا بگن سرطانه. تازه اگه هم خدایی نکرده

باشه بازم با تخلیه سینه و غدد لنفاوی زیر بغل مشکل تا حد زیادی رفع میشه. من یکی از اقوامم دقیقا الان 5 ساله که تخلیه

کرده و فعلا خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره. مهمترین چیز روحیه است. به دخترخواهرتم بگو نباید ماتم بگیره و جلو مامانش

غصه بخوره. باید به مامانش روحیه بده و شاد نگهش داره.
2706