2737
2739
عنوان

شروع غذای کمکی از چند ماهگی؟؟؟؟

158483 بازدید | 81 پست
سلام
مامانای گل از چند ماهگی به نی نی غذای کمکی دادین؟ 4 ماهگی یا 6 ماهگی؟

تو کشور ما غذای کمکی رو از 6 ماهگی شروع می کنند اما تو بیشتر کشورهای دنیا از 4 ماهگی

منم می خوام از آخر ماه 4 شروع کنم

می شه راهنمایی کنید.... با چه چیزایی باید شرو ع کنم؟ اصلا چه طوری و چه اندازه؟ طرز درست کردن این غذاها رو از کجا باید یاد بگیرم؟
اخر 5 ماهگی
دکتر من گفت از سوپ مرغ هفته اول
هفته دوم سرلاک
هفته سوم فرنی
هفته چهارم بیسکویئت مادر با چای کمرنگ
از 50 سی سی شروع کن به 150 برسون اروم اروم
الان که هفته سوم هست
صبح فرنی می خوره
ظهر سوپ یا پوره سیب زمینی و هویج
عصر سرلاک
باقیش هم شیر
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من دیروز دخترم رو پیش دکترش بردم گفت از 4 ماه لعاب برنج یک هفته بعد فرنی یک هفته بعد حریره بادوم و ...
هر کدوم از غذاهایی که شروع کنم بینش یک هفته فاصله باشه تا اگه یه غذایی مشکل ایجاد کرد این جوری مشخص می شه و اون غذا رو می شه قطع کرد. یه دفترچه راهنما هم بهم داد که از رو اون راحت بتونم غذاهاش رو درست کنم و زمان بندی هم داره. اگه خواستی می تونم برات ایمیل کنم.
2738
خاطره جون بهتره از 6 ماهگی شروع کنی چون مطالعات جدید نشون داده که تماس زود هنگام بدن با مواد غذایی باعث مقاوم شدن سلولها به انسولین میشه ودر بزرگسالی منجر به دیابت و افزایش الرژی میشه در پایان 5 ماهگی فرنی رو میتونی شروع کنی اما حریره بادوم وسوپ از ماه 6 عجله نکنین چون در سال اول شیر مادر بعد غذا و در سال دوم اول غذا بعد شیر
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک
2706