2737
2739
عنوان

چطور فرزندتون را از شیر گرفتید؟

24924 بازدید | 248 پست
راهکارهای از شیر گرفتن فرزندانتون رو اینجا بنویسین تا از تجربیاتتون استفاده کنیم

پسر من شبها خیلی زیاد از خواب بیدار میشه و شیر میخواد بعضی شبها 7-8 بار ولی بطور متوسط 4-5 بار بیدار میشه.

توی روز هم غذا کم میخوره.قبلا غذا رو بهتر میخورد الان مدتیه غذا رو تف میکنه و نمیخوره.فقط ماست رو خیلی دوست داره.
وزن گیریش هم مدتیه کم شده الان 13 ماهشه و 10 کیلوئه
فکر کنم مجبورم زودتر از شیر بگیرمش

چطور میتونم لااقل از شیر شب بگیرمش؟
یکی دو بار سعی کردم شب که بیدار میشه بهش شیر ندم ولی از بس گریه کرد و ضجه زد مجبور شدم شیر بدم دوباره

...................................................................................
گزارش روزانه

شب اول:
سلاممممممممممممم

یوهوووووووووووو من اومدم
دیشب به هوراد شیر ندادممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم هوررررررررررررررررررررررا

البته باباش خیلی از دستم عصبانیه چون دو ساعت فقط هوراد جیغ میکشید و گریه میکردددددددددددد
دیشب که موقع خوابوندنش یکساعت جیغ زد تا بالاخره روی پام خوابید
حدود ساعت 1 خوابید
4 بیدار شد دوباره شیر میخواست و جیغ و گریهههههههه
ولی من ندادم و اونقدر راهش بردم تا تو بغلم خوابید
باز ساعت 7 بیدار شد دیگه حواسشو پرت کردم و با هم نشستیم تی وی دیدیم و صبحانه بهش دادم و باز ساعت 9 خوابش میومد تو بغلم به هزار زحمت خوابوندمش
دلم میسوزه براش
ولی چاره ای نذاشته براممممممممممممممم

شب دوم :
سلام(:
دیشب هم شیر ندادم هورااااااااااااااااااااا
ولی سه بار بیدار شد
خوابوندش همون اول شب خیلی با مشقت بود منم سینه هام دردناکه و هی هوراد تقلا میکرد و میزد تو سینم دردم میومد ولی تحمل میکردم
هی داشت گریه میکرد یهو چشمم افتاد به حوله اش که روی شوفاژه
برداشتم پیچیدم دورش تو بغلم گرفتمش
تا اینکارو کردم دیدم جیغ هاش از بنفش به صورتی تغییر رنگ پیدا کرد و اروم شد و خوابید
دیگه راهشو پیدا کردم
هر سه بار که بیدار شد پتوی گرم میپیچیدم دورش و تو خونه راه میبردمش و خداروشکر زود هم میخوابید
فقط اول صبح دیدم خیلی تشنه است بهش اب دادم و دیگه نذاشتم بخوابه

شب سوم:
سلاااااااااام
دیشب هوراد خیلی خیلی خسته بود و ساعت 9 و نیم خوابید
بر خلاف بقیه روزها که 12 یا 1 میخوابید
تا ساعت یک خواب بود
یک بیدار شد اومدم راهش ببرم تا بخوابه دیدم خیلی ناجور گریه میکنه
رفتم سراغ یخچال یه لیوان اب دادم هی خورد هی خورد هی خورد.......
طفلی خیلی تشنه بود
ولی تا اب رو خورد چشماشو بست و خوابید
منم یکم تو بغلم نگهش داشتم بعد بردم گذاشتم سر جاش
خوابید تا 7 صبح
باز 7 صبح یه کوچولو اب خورد و خوابید تا 10 صبح
مدت زمان خوابش خیلی طولانی تر شده من خیلی امیدوارم احساس میکنم موفقیتم نزدیکهههههههههههه

شب چهارم :
هوراد دیشب چهارمین شبی بود که بدون شیر خوابید طبق معمول تو بغلم راه بردمش تا خوابید
چون اصلا خسته نبود خیلی طول کشید تا بخوابه
ساعت 1 خوابید
ساعت 4 بیدار شد بغلش کردم و راه بردمش و خوابید
دوباره ساعت 7 بیدار شد اما هر چی راه میبردمش تا میخواستم بذارمش سر جاش دوباره بیدار میشد .منم خسته شدم چراغارو روشن کردم.تی وی رو روشن کردم و کاری کردم خواب از سرش بپره
اشتباه از خودم بود چون دیروز از ساعت 3 تا ساعت 6 خوابیده بود و شب خوابش نمیومد

شب پنجم:
شب پنجم::::::::::

دیشب هوراد ساعت 1 خوابید
تا ساعت 9 و نیم صبح خواب بود و این وسط دو بار بیدار شد که هر دو بار تو بغلم راه بردمش و خوابید
گریه و بی قراری هم نکرد فقط باید راه میبردمش تا بخوابه

شب ششم :
شب ششم هم سپری شد::::::::::::::

ساعت 11 هوراد خوابید و یکبار ساعت 2 بیدار شد که روی پاهام خوابوندمش و یکبار هم ساعت 4 بیدار شد که بهش آب دادم خیلی خیلی خیلی تشنه بود.آب رو که خورد تو بغلم راه بردمش تا خوابید و گذاشتمش تو جاش
صبح ساعت 8 و نیم بیدار شد و من و باباش رو با لبخند از خواب بیدار کرد((:

شب هفتم :
شب هفتم ::::::::::::::::

هوراد ساعت 11 و نیم خوابید و یکبار ساعت چهار بیدار شد و روی پام خوابوندمش دیگه خوااااااااااااابید تا خود صبح!!!!!!!

شب هشتم :

شب هشتم یعنی دیشب::::::::::::::::::::

معجزه معجزه معجزززززززززززززززززززززززه!!!!!!!!
هوراد از شب تا صبح خوابید و اصلا بیدار نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدای من!!!!!!!!!
یعنی این هوراد منه که شب تا صبح خوابیده؟
باورم نمیشه هنوزز!!!!!!!!

من و اینهمه خوشبختی محالههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

یووووووووووووووووووووووهووووووووووووووو

دیگه نمیدونم خوشحالیمو چطور نشون بدممممممممممممممممممممممممم خدایا مرسییییییییییییییییییییییی

شب نهم :
دیشب یه اشتباهی کردم گذاشتم هوراد تو ماشین بخوابه از ساعت 8 تا 9 خواب بود.بعدش که بیدار شد خوابش نمیومد اصلاااااااااا
دیگه بزور خوابوندمش ولی خوابش سبک بود و دو بار بیدار شد تا صبح.یه بار ساعت 4 و یکبار ساعت 7
باید خیلی دقت کنیم که زحماتمون به باد نره

شب دهم :

دیشب تا صبح راحت خوابید حتی یه بار هم بیدار نشدددددددددددددددددددد
من خیلی خوشبختمممممممممممممممممممممممممم خیلیییییییییییییییییی

من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه می خوای از شیر بگیریش یه دفعه بگیر یه بوم و دهوا نشه
یه دفعه با صبر زرد بگیریش خودش جایگزین پیدا می کنه
البته فکر کنم یه خرده زوده ولی تو بهار بگیرش نذار به تابستون بیفته
زندگی همهمه مبهمی از رد شدن خاطره هاست ...
2728
اگه می خوای از شیر بگیریش یه دفعه بگیر یه بوم و دهوا نشه
یه دفعه با صبر زرد بگیریش خودش جایگزین پیدا می کنه
البته فکر کنم یه خرده زوده ولی تو بهار بگیرش نذار به تابستون بیفته
زندگی همهمه مبهمی از رد شدن خاطره هاست ...
من یک دفعه ازشیر گرفتمش وروش چسب سیاه زدم هر دفعه ممه خواست دید سیاه تا دست میزد من همش اخ واوف میکردم میرفت کنار ولی جاریم صبر زرد زده بود دیگه بچش نیومده بود سراغش
یوسفم برادرممم چطوری با نبودنت کنار بیام برای شادی روحش صلوات بفرستین ممنونم دوستان

http://www.saminserver.com/ فروش سرور

وای مامان موش آررررررررررره

بیچارم کرده
غذا نمیخوره
شب هم میمی رو ول نمیکنهههههههههه
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2740
شادی جون صبر زرد از عطاری بگیرم؟ چی هست؟ یه جا خوندم عصاره تریاکه درسته؟

نجمه جونم میخواستم دیشب چسب بزنم نداشتم واسه همین خونه سازیش رو گذاشتم رو سینه ام باورت میشه دهنشو کامل وا کرد خونه سازیش رو کرد تو دهنش خیال میکرد سینه منه!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم صبر زرد و با اب خیس کردم به سینه زدم دیگه نخورد ...ولی من از قبل بهش گفته بودم دو سالت بشه به به تلخ میشه

و توی دو سالگی بهش گفتم الان تلخ شده

من شنیدمممکنه بچه هایی که بد از شیر گرفته میشن دچار بیماری های دهان مثل پر حرفی..دروغگویی..کشیدن سیگار ..لکنت

وغیره در بزرگسالی بشن
تاریک ترین ساعت شب ،ساعت قبل از طلوع خورشید است. پائولو کوئیلو
باشه میگیرم صبر زرد
ولی مشکل شبش چی؟؟؟؟

شکا تجربه داشتین؟ موقعی که بچتون رو از شیر گرفتین شب ها واسه شیر بیدار میشد/؟؟؟؟

راحت کنار اومد؟
2706