2733
2734
یکی از عزیزترین بستگانم گرفتار شده وما داریم مرگ تدریجیشو میبینم..درکنارش میسوزیم دلم میخواد کمکش کنم ولی با یه روشی که مطمئن باشم که به زندگی برمیگرده واز لحاظ روحی بهش سر وسامان میدن چون خیلی افسرده ودرمونده شده ولی جرات نداریم مشکلشو به روش بیاریم...
به خاطر خداهم شده هرچی از این انجمن میدونید حتی درحد یه جمله کمکم کنید...
دوستای خوبم کسی میدونه انجمن na کجاست؟؟؟
شماره تلفنش چنده؟؟
آیا کسی عزیزش گرفتار اعتیاد بوده که توسط این انجمن نجات پیدا کرده باشه یا حتی در حد اینکه شنیده باشه مثلا فلانی یکی از اقوام یا حتی آشناهاش باآشنایی این انجمن به زندگی بر گشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روش این انجمن چیه یعنی اگر بخواهیم خودشون عزیز از دست رفتمون میان ببرن تا نجاتش بدن؟؟چه طور میبرنش؟؟؟
اونو چه مدت نگه میدارند ؟؟؟
توی این مدت مراقب هستند که از اون محیط خارج نشه ؟؟
وهزار تا سوال دیگه که صبحها تاشبذهنمو مشغول وشبا تا صبح بی خوابم میکنه.....

از همه کساییکه این تاپیک رو میبینند میخوام برای نجات عزیزم دعا کنند .. تامن یه روز بیام خبر زندگی برگشتنشو بدممم
التماس دعا ویاری دارم!!!!!!!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
عزیزم با یک کلینیک ترک اعتیاد تماس بگیر و ازشون راهنمایی بگیر
من شهرستان زندگی می کنم دایی ام تو شهر خودمون کلینیک ترک اعتیاد داره ولی معتقده که برای ترک اعتیاد باید در کنار این انجمن از دارو هم استفاده کرد

حتما با یک پزشک مشورت کن
سلام
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=11363&ChatDate=8-6-1390
کسانی که قصد دارند تابستان نود و یک اقدام کنند بیاید برنامه ریزی کنیم
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری فکرشو بکن…اگه با خدا دوست بشی ، چه زیبا شکل می گیری . . .