2733
2734
خانما همونطوری که گفتم ، پسرم 11 ماه و نیمه هست . اما من یه مشکلی با وزن گیریش دارم :
پسرم 10 ماهه که شد 10 کیلو وزن داشت ، اما وقتی دندونهای بالاش در اومد دیگه وزن نگرفت تا الان..
شیر خودمو می خوره ، شیر پاستوریزه هم می خوره و غذاشم :
صبحانه : فرنی و کاستر
نهار : سوپ (هویج و سیب زمینی و رشته فرنگی / برنج و جعفری/گیشنیز و کره و گوشت جوجه خروش و گوجه فرنگی)
عصرانه : میوه
شام : سوپ

و هفت روزه که شکمش به جای روزی یکبار که قبلا بود ، 5 یا 6 بار کار می کنه ، می گن واسه دندونهای نیشش هست ؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ایشا که دندونای نی نی به سلامتی دربیاد. نگران نباش دندونای نیش و تخت عقب بیشترین ناراحتی رو واسه نی نی داره نگران نباش.اگه غذا و شیرش رو خوب می خوره و بی اشتها نیست نگران نباش ممکنه تستفراغ هم بکنه. فقط مایعات مثل آبمیوه و آب بهش زیاد بده که تو گرما کمبود مایعات نداشته باشه
2742
پسر من از 9 ماهگی خیلی کم وزن میگیره غذاشم خوبه همه چیزهم میخوره یک مدتی هم مثل نی نی تو تا روزی حتی 10 بار شکمش کار می داد الان هم داره دندون نیش دوم ش در میاد خیلی کم خوابه و خیلی هم پر تحرک تا 8 ماهگی خیلی خوب وزن میگرفت ولی از اون موقع 100 گرم وزن میگیره الان هم 1سال و 2 ماهشه ولی فقط 9 کیلو داره دکتر هم میگه از تحرک زیادو از دندوناش هست زیاد نگران نباش وزن گیری هر بچه ای یک طوریه