2733
2734
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم 2

1202760 بازدید | 19868 پست
با سلام به دوستای خوب در نی نی سایت،در ادامهء تاپیک "چگونه خوش تیپ و شیک باشیم" این تاپیک راه اندازی شده،پیشاپیش از در اختیار گذاشتن اطلاعات و تجربیاتتون از هموتون ممنونم،امیدوارم که بتونیم برای هم مفید باشیم و در این محیط مجازی،حقیقی ترین دوستی هارو باهم داشته باشیم..از همهء دوستان گلی که در تاپیک قبلی همراهی کردند یه دنیا ممنونم،دوستتون دارم دوستای خوشگل و مهربونم :**
پرنسس

اینم آدرس تاپیک قبلی که پر هست از مطالب و تجربیات مفید خودم و دوستان خوبم :**

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=82786

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
هوررررررررررررررررررررررررررررررررا ....

مبارکه

هووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررا

از کلیه خوش تیپا و خوشگلایی که بی دریغ تمام تجربیات و دانسته هاشون رو در اختیار همه قرار دادند بینهایت ممنونم
2740
همتون خو ش اومدین دوستای خوبم،آنیتا جون view ش خوبه؟ کاغذ دیواریاشو دوست دارین؟!:* سهای گلم مرسی از آرزوی صمیمانه ای که کردی گلم اما من دیگه.....
سحر و Nely و مائده،شیرین جون خوش اومدین و مرسی :*
Nely جون برای دامن جین باید بگردی تا خوبشو پیدا کنی عزیزم،نم برم بیرون برات میبینم و اگر چیزه خوبی دیدم بهت خبر میدم:*
2706