2737
2734

میخوام خودم رنگ بزنم 

اگر در این زمینه تجربه ای دارید ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید 

🌹اميرارسلان و اميراردلان گل پسرام🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله .. من اتاق خواب ها رو خودم رنگ و کاغذ کردم ..  الانم دارم راه پله رو رنگ میکنم

بیشتر توضیح میدی چه کردی؟بوی رنگ چقدر میمونه؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728
این اتاق خودم ..‌ گوشی رو بچرخون

چه تمییز درومده😍

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

دستگاه سی ان سی جهت برش cnc روی فلزات استفاده می شود همچنین برای ایجاد طرح های دلخواه روی سنگ میتوانید از cnc سنگ استفاده کنید و برای ایجاد نقوش بسیار زیبا و جذاب روی دربهای فلزی منازل و ... از پانچ cnc ورق استفاده می شود. برش پلاسما نیز نوعی برش دهنده برای متریال مختلف است

2740
يعني خودتون کاغذ ديواري زدين ، چه جوري ميشه بگيد ؟ کليد پريزا رو چه کار کردين ؟

کلید پریز ها رو باز میکنی .. بعد کاغذ رو میچسبد.. با  تیغ موکت بری دقیق جای کلید پریز رو باز میکنی .. و دوباره کلید رو پیچ میکنی سر جاش 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

من پارسال اتاق پسرم رو با شوهرم دوتایی رنگ کردیم با غلتک. سخت نبود. اتاق بابام اینا هم تنهایی  رنگ کردم خوب شد

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
رنگ بر پایه آب خریدم .. هیچ گونه بویی نداره .. 

ممنون

من میخوام رنگ کنم ولی اتاقم پنجره نداره

باردارم میترسم اذیت بشم 

پس بگم بر پایه اب.

بعد با چی رنگ زدین؟قبلش کاری انجام ندادین؟

2706