2733
2734

سلام و خدا قوت میگم بهتون من پسرم کلاس سومه یعنی پدرم دراومد کلاس اول تا این حروف الفبا رو تونست بنویسه و خطش خوب شه از نوشتن درس هم بیزاره کلافه میشم فقط باید بشینم بالا سرش مشقاشو مثل املا بگم ازش تست بگیرم سوال بپرسم و خیلی کارهایی که خودش میتونه انجام بده و اما نمیده تازه طلب کارم هست همش داره نق میزنه 

کلاس زبانم میره که دیگه بدتر باید همش دعوش کنم که بنویس بنویس 

گاه اوقات دیگه قاطی میکنم بجای خوردن و خوابیدن هم میگم برو بنویس😒😒😒😒خلاصه که بدبختم کرده ولشم کنه عین خیالش نمیاد و تا اخرین لحظه مقاومت میکنه به درس نخوندن 

چکار کنم؟؟ شما چکار میکنید؟؟؟ تاکی باید مراقب درساش باشم ؟؟ تا کلاس چندم وابسته منه؟؟

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزيزم از من مي شنوي زياد بهش نگو و دستوري باهاش حرف نزن بچه ت رو از خودت دور مي كني 

سلامتي روان بچه و رابطه ش با مادرش مهمتره 

با تشويق و جايزه وادارش كن مثلا بگو اگه ٥ بار بدون اينكه من بگم مشق هات رو بنويسي فلان چيز رو (چيزي كه خيلي دوست داره) برات ميخرم يا فلان جا كه خيلي خوشش مياد ميبرمت !

2740
من اصلا کاریش ندارم، خودش میاد از مدرسه ،مینویسه، خطشم خوبه، فقط آخر نگاه میکنم و ی آفرین بهش میگم، ...

کلاس چندمه؟؟ پسر من بااینکه همش دستمه و دهن اون بخدا مقوی ترین تغذیه .همش در حال پختن غذام.کلی تغذیه مناسب واسش میزارم اما باز میگه خستم جون ندارم چرا اینقدر زیاد چطوری بنویسم حالا

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼
عزيزم از من مي شنوي زياد بهش نگو و دستوري باهاش حرف نزن بچه ت رو از خودت دور مي كني  سلامتي رو ...

خیلی بهش میگم چقدر اولش بغلش میکنم بوسش میکنم کلا از نوشتن بدش میا

وااای وااااااای    وااااای

نگو . مت که فکر می کنم هیچ کس بیشتر از پسر من توی درس خودندن و نوشتن اذیت نمی کنه

مشقاشو می نویسه اما طوطی وار

حتی سوالا و جوابای درسای شفاهیش رو هم من باید بگم و جواب بدم. بعد از حدود صد بار هنوز حواسش جای دیگه است

تمام وقت بعد از مدرسه ش با من و به درس خوندن و نوشتن می گذره

هنوز یک ماه نشده کلافه ام

البته پسر من بیش فعال از نوع کم تمرکزه

😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩

حق داره چون مدارس ما با سيستم غلط فقط روح و روان بچه رو خسته ميكنن

اره منم بهش حق میدم اما چکار کنم ثابت بعداز ظهری هم هست تا میرسه گرسنشه غذاشو میدم استراحت میکنه دوش میگیره بهش میگم برو بخواب صبح زود بنویس اگرم خسته نیستی درساتو بنویس که فردا برنامت سبک باشه فکر کن تا 1شب بیدار میمونه اما لای کتابشو اصصصصلا باز نمیکنه 

2706