2733
2734
سلام دوستان با سلیقه من لطفا تجربه های خوب و بدتون را در مورد پارکت بگید...با سیستم گرمایش از کف کدوم بهتر جواب میده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
پارکت خیلی بهتره زیاد کثیفیشو نشون نمیده و نرمتر هم هست من چند ساله کف خونمون سرامیکه دچار مشکل کف پا شدم اصلا بدون دمپایی نمیشه راه رفت همیشه کفپام درد میکنه ولی پارکت بخصوص این جدیدا کهچوبی نیستن خیلی نرمن.رو سرامیک یا سنگ تا یه تار مو میفته معلوم میشه.
گرمایش از کف هم افتضاحه یک سال یه جا مستاجر بودیم گرمایش از کف داشت یا خونه دم میکنه یا سرده همیشه سرماخورده بودیم.سه سالم شوفاژبا موتورخونه داشتیم اونم بده چون اولا سیستم مرکزیه مثلا صاحبخونه گرمش بود میرفت دینامو خاموش میکرد!بعدشم مصرف گاز و برقش خیلی بالاست.خونه مامانم اینام که بخاری رو تجربه کردم.خونه ای که الان توشیم پکیجه.این عالیه .تو این چهار تا سیستم پکیج بی دردسرترین و بهترینه.یه موتورخونه کوچولو تو خونه خودت.آبگرمکن جدا هم نمیخوای.من که خیلی راضیم قابلیت تنظیم دماش خیلی خوبه.چقدر حرف زدم!
2706