2733
2739
عنوان

تب؛ استفراغ

| مشاهده متن کامل بحث + 8781 بازدید | 23 پست
صحرا جان دکتر برای مریضیش داده بود آبه رو آتیش بود .یه دکتر هم تو شهرک غربه به اسم وقار گنجوی .میدون صنعت رو بو سمت چپ می پیچی داخل خیابان صیف اولین کوچه است میری داخل کوچه ته کوچه کنار ساختمان پردیس دستش شفاست .فوق تخصص نوزاد داره .تخصص اطفال .5 شنبه ها ولی نیست .به هر کی گفتم راضی بوده
زندگیم بدونه تو هیچ معنایی نداره همسرعزیزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ممنونم عسل جون از راهنماییت
من دلم می‌خواهدخانه‌ای داشته باشم پر دوست،
کنج هر دیوارش دوست‌هایم بنشینند آرام،گل بگو گل بشنو…؛...
شرط وارد گشتن،شست و شوی دل‌هاست،شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست…روی آن با قلم سبز بهار، می‌نویسم ای یار خانه‌ی ما اینجاست ،تا که سهراب نپرسد دیگر” خانه دوست کجاست؟"
2731
ممنون؛ من با موبایلم نمی تونم عکس پسر خوشگلتو ببینم
شرط وارد گشتن،شست و شوی دل‌هاست،شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست…روی آن با قلم سبز بهار، می‌نویسم ای یار خانه‌ی ما اینجاست ،تا که سهراب نپرسد دیگر” خانه دوست کجاست؟"
عزیزم این شمارش66595994
ادرسشم خیابان ازادی اول بهبودی
عزیزم چون من همیشه با ماشینم میرم درست درمون برات نمیتونم بنویسم چشمی میتونم بگم بغل مسجد امام الزمان پلاک13 طبقه اوله
ولی خواستی بری زنگ بزن ادرس دقیق بگیر برو
فقط حواست باشه به وقتی که منشیه مرد بهت میگه اهمیت نده فقط ادرس بگیر برو قبل 12 هم انجا باش هر ساعتی بری بشینی بهتره مریض نبود میری تو والا تلفنی درست بهت وقت نمیده

هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
خیلی خیلی از لطفت سپاسگذارم ؛ خدا پسرتو برات حفظ کنه بوس
2740

سلام دوستان کمکم‌کنید.تو رو خدا.

دخترم استفراغ شدید داره.۳سالشه.الان ۲ساله ک ماه ب ماه یا چندماه یبار اینجورمیشه.فقط استفراغ و دل پیچه.دکترا میگن میگرنه.تو رو خدا اگه کسی تجربه ای داره بگه.تو رو خدا

elsatogh@gmail.com

اینم ایمیلم