2733
2734

مهریه خواهر من دو جور تنظیم شده

اول توی یه برگه مهریه رو نصف از خونه نوشتن. زیرش هم خود محضر دار و شاهدین و عروس داماد امضا کردن . شماره و مهر محضرخانه هم خورده

دو روز بعد که رفتن همون محضر خونه توی سند وارد کنن ، بجای نصف خونه معادل ریالیش رو نوشتن : یعنی مثلا نوشتن 500 میلیون

الان اگه یه روز خواهر من بخواد مهریه اش رو بگیره روی کدوم یکی از این دو تا میتونه مدعی بشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 

میگم ملاک تعین دیه در اثر به جامانده از زخم شدن بالای ابرو در تصادفات،چیه؟  یعنی یه فرورفتگی خیلی کوچیک که باید دقت کنی تا ببینیش رو میشه گفت اثر جامانده از زخم  که یک درصد دیه بهش تعلق میگیره؟  

یا اینکه بعد از عمل شکستگی مچ دست و پین گذاری،  میگن که دو درصد دیه آسیب نسج نرم و اثر به جا مانده ش تعلق نمیگیره چون جارح دکتر بوده نه راننده متخلف... آیا به رای نهایی دادگاه اعتراض کنم،  چون فقط سه چهار روز فرصت اعتراض و تجدید نظر دارم 😞

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728
اگر خانمی بخواد از شوهرش به دلیل سوء خلق جدا بشه چگونه می تونه اثبات کنه تا قاضی به نفع او حکم بده.

عزیزم سومعاشرت و سوخلق در ماده ۱۱۰۳ قانون مدنی اومده، که زوجین مکلف به حسن معاشرت با یکدیگرند

حالا در چه مواردی میشه گفت این اتفاق افتاده بسته به نظر دادگاهه یعنی شما باید ثابت کنین که وضعیت به نحویه که ادامه زندگی ممکن نیست و به عسر و حرج افتادین رویه دادگاه ها اینه ضرب و جرح بیشتر از خمس دیه را مصداق سومعاشرت میدونن یا مثلا خودم در یه پرونره وجود پرونده ها بین طرفین و اتهام زنا که شوهر به زن زده بود اشاره کردم که موفق به اثبات عدم امکان تحمل ادامه این رابطه شدیم کلا بسته به عرف و به نظر دادگاهه

در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.
مهریه خواهر من دو جور تنظیم شده اول توی یه برگه مهریه رو نصف از خونه نوشتن. زیرش هم خود محضر دار و ...

اگه تعارض داره حتما از سردفتر به دایره بازرسی سازمان اسناد و املاک شکایت کنین تا بررسی بشه بعد میتونیم با توجه به اسناد و مدارک تصمیم بگیریم چه اقدامی به نفع خانومه

سلام  میگم ملاک تعین دیه در اثر به جامانده از زخم شدن بالای ابرو در تصادفات،چیه؟  یعنی یه ...

کاملا به نظر پزشک قانونی بستگی داره 

اگه راه اعتراض دارید اعتراض کنین 

عزیزم سومعاشرت و سوخلق در ماده ۱۱۰۳ قانون مدنی اومده، که زوجین مکلف به حسن معاشرت با یکدیگرند حالا ...

ممنون عزیزم

یکی از بستگان نزدیک همسرم در دوران عقدموردبی توجهی وازارواذیت زبانی وفخاشی شوهر قرارمی گرفت تا جایی که بعد ازیک سال ناچارشددیگر به خانه پدرامده ودیگر حاضربه برگشت نیست الان کار به دادگاه وکیل رسیده ودادگاه حکم داده که دخترخانم باید تمکین عام وخاص را داشته باشه ودامادبایدخانه ای اجاره کندبا وسایل زندگی یا درصورت توان خانه بخردولی دختر فامیل ما به هیچ وجه قصدبرگشت ندارد وقراراست مهریه را هم به اجرا بگذاردسوال من این است ایا درصورت تنفرخانم ازشوهرش ایا دادگاه حکم طلاق را را علت تنفراز همسرمی دهد؟یا اینکه بایدبرای جدایی توافق کنند چون خانواده شوهرصحبت از طلاق توافقی می کنندولی نمی خواهندچیزی از مهریه را بدهند.البته خانواده دامادپیام داده اندکه قصد دارند از دادگاه مجوز ازدواج را برای پسرشان بگیرندایا قاضی چنین مجوزی را می دهد؟اگر مجوز داد تکلیف دختر فامیل ما در این میان چه می شود؟

2740
کاملا به نظر پزشک قانونی بستگی داره  اگه راه اعتراض دارید اعتراض کنین

مرسی عزیزم

اگه اعتراض کنم،  خیلی زمان میبره تا رسیدگی بشه؟؟؟ آخه رسیدگی کردنشون به پرونده مون از اسفند پارسال تا حالا طول کشیده،  میترسم اگه اعتراض کنم پنج شش ماه دیگه هم طول بکشه تا رای نهایی رو بدن

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
مرسی عزیزم اگه اعتراض کنم،  خیلی زمان میبره تا رسیدگی بشه؟؟؟ آخه رسیدگی کردنشون به پرونده مون ...

بستگی به شعبه داره ولی در کل زمانبره 

ممنون عزیزم یکی از بستگان نزدیک همسرم در دوران عقدموردبی توجهی وازارواذیت زبانی وفخاشی شوهر قرارمی ...

خانم موظف به تمکینه مگر اینکه باکره باشه 

اگر توهین و تهدید شده و یکسال نگذشته شکایت کیفری کنه یا در مورد نفقه در صورت عدم پرداخت اقدام کنه 

در مورد مهریه تمام و کمال حق خانومه 

در مورد ازدواج مجدد بله امکانش هست که احازه به شوهر بدن 

باید پرونده همه جانبه توسط وکیل بررسی بشه شاید راه های دیگه وجود داشته باشه و در این مورد که ایشون وکیل دارن به وکیلشون اعتماد کنن

شخصا به موکلام طلاق توافقی را در صورت صلاحدید توصیه میکنم 

خانم موظف به تمکینه مگر اینکه باکره باشه  اگر توهین و تهدید شده و یکسال نگذشته شکایت کیفری کنه ...

ممنون ازبابت وقتی که گذاشتید.

البته ایشون برای سوءخلق وفحاشی وتهدیدازشوهرش شکایت نکرده وشهرش پیش دستی کرده برای تمکین شکایت کرده وقاضی به نفع دامادحکم تمکین را صادرکرده بعدایشون ازطریق وکیل به رای اعتراض کرده ودادگاه تجدیدنظراستان از دختر خواسته در دادگاه تجدیدنظرحضورپیدا کنه ودلایل خودش را گفته ولی متاسفانه دادگاه تجدیدنظرهم حکم داداگاه بدوی را تاییدکرده البته ایشون طبق گفته خودش اعلام کرده که رابطه کامل داشته اندویک بارهم بارداری خارج رحم داشته ولی اونا به پزشک قانونی معرفی کرده ولی نمی دونه نظرپزشک قانونی درموردبکارتش چی بوده قبل از پزشک قانونی خانم زنان وزایمان گفته که شما باکره هستی ونوع بکارت شما ارتجاعی است.

حال جواب این سوالم را نگرفتم به فرض اقا اجازه ازدواج گرفتندوازدواج کردندپس تکلیف خانم اول چی میشه یعنی بایدبلا تکلیف بمونه؟

ملاک رابطه زناشویی هست که اتفاق افتاده

از نظر قانونی زن موظفه تمکین کنه 

به هرصورت مرد اجازه ازدواح مجدد میگیره و خانم بلاتکلیف تر خواهد بود 

ملاک رابطه زناشویی هست که اتفاق افتاده از نظر قانونی زن موظفه تمکین کنه  به هرصورت مرد اجازه ...

سلام خانمی خوبی شما یاد دوران قدیم بخیر

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706