2733
2734

کسی بوده اینجوری باشه بچش .دکتر و سونو بردم گفت مشکلی نداره ولی سرچ میکنم نوشته مشکل هست.یه طرف ران پاش دوتا چین داره یه طرفش یه چین بالایی و داره فقط,

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

توروخدااااا توگوگل این چیزاروسرچ نکنین من یه باریه قسمتی ازسرم دردمی کرد نوشته بودتومورمغزی😯

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2728
توروخدااااا توگوگل این چیزاروسرچ نکنین من یه باریه قسمتی ازسرم دردمی کرد نوشته بودتومورمغزی😯

خیلی چیزاش چرته

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

ببرش دکتر اورولوژیست میگن چی میگن مال همین قسمت  بدن هست منظورتون پایین تنشه دیگه ولی خیلی حساس نشو  بچه ها تواین سن یه خورده متفاوتن بعدم دکترم که بردیش دیگه

اگه دوست داشتید برای  تو راهی من یه صلوات بفرستید😘ممنونم ازت❤️ 
2740

منم داشتم دندون عقل درمیاوردم خیلی درد داشتم انتهای لثم گوشته اضافی اورده بود تو نت سرچ کردم زده بود سرطان دهان😂😂😂

من هروقت یه وسیله میخرم از بیکاری میشینم انقد بهش ور میرم صدتا ایراد ازش بگیرم، 

بابا ول کن بچه رو ، بیکاری خواهر ایراد رو طفل معصوم میذاری، عزیزم گوشی ورژن جدید نیست که ایراداتشو بگیری، نی نیه

مامانِ لیانا
منم داشتم دندون عقل درمیاوردم خیلی درد داشتم انتهای لثم گوشته اضافی اورده بود تو نت سرچ کردم زده بود ...

😂😂

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2706