2737
2734
سلام اگه خدا بخواد میخوایم بریم نخجوان به دلیل اینکه نمیخوایم زیاد هزینه کنیم نمیتونیم جاهای بهتر بریم اگه کسی رفته لطفا بگه وضعیت شهر چجورییه و قیمت هتلها و مسافر خونه ها در چه حد اصلا به نظر شما بریم خوش میگذره ایا موسیقی و جای رقص اینام هست یا نه مرسی اگه راهنماییم کنید منتظرم .
سلام دوست من پارسال رفته بود. یک کلمه انگلیسی بلد نیستن و مرکز خریداشونم خیلی بنداز بندازه. هتل و غذاهاشون خوب بوده. تو مراکز خرید باید تا می تونی چونه بزنی و خانم تنها اصلا نمیره. کلا خانمهای ایرانی رو اونجا تنها برن بد نگاه می کنن چون هرکی رفته به همین منظور رفته. شهر خیلی کوچیک تمیز و زیبائی بنظر دوستم اومده بود. روی گرجستان و ارمنستانم فکر کن. هزینه های اونا هم گایینه و به مراتب بهترن. خوش بگذره
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.