2737
2734
سلام داشتم فکر میکردم برای تولد شوهر جان چی کادو بهش بدم که اسمس کنسرت فرزاد فرزین برای 31ام برام اومد
دقیقا همون روزه تولد شوشو
نظرتون چیه؟ خوبه بلیت اون جا رو بدم ؟ قیمتاش چه طوره؟
من نمیدونم اصلا این خواننده کیه ولی روزی دوتا اس ام اس تبلیغاتی کنسرتش برا من میاد دیوووووووونم کردهههههههههه
یعنی ضد تبلیغههههههههه
هر روز فرزاد فرزین پاک میکنم فقط
خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دوستم برو سایت
http://www.iranconcert.com/
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2740
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
خیلی صدای ضایعی داره البته با عرض معذرت از اونایی که طرفدارشن
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
2706