2733
2739
سلام به همه دوستان پسرم 20 روز دیگه سه سالش میشه ولی بیشتر کلمات رو ناقص میگه و اخرش رو نمیگه مثلا توپ رو میگه تو و فقط من متوجه حرفاش میشم خیلی نگرانم باید چیکار کنم تو رو خدا منو از نگرانی در بیارین و راهنمایی کنین چجوری کلمات رو کامل یاد بدم براش کتاب میخونم و باهاش کار میکنم اول دورست میگه ولی دوباره یادش میره و مثل قبلش میشه
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
اصلا نگران نباش...من دختر خواهر شوهرم سه سالشه هنوز اوه اوه میکنه.. پسر داییم تا سه سالگی حرف نمیزد بعد هم که حرف زد همه رو اشتباه میگفت همه میگفتن باید بره گفتار درمانی اما الان بلبلی شده برا خودش...شما خودت تو خونه باهاش زیاد صحبت کن و شعرو قصه بخون ...بخاطر تنبلیشونه ... وادارش کن چیزی رو که میخواد بگه البته با دعوا نه.
خدایا تو تنها امیدمی و من امیدم رو از دست نمیدم[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
من از خیلی کوچیک بود براش بیبی انیشتن میزاشتم همیشه عذاب وجدان دارم میگم بخاطر اونه چون یک جورایی همیشه جلو تلوزیون بود الان چند روزه دارم گریه میکنم نمیدونم باید چیکار کنم اگه تجربه اینجوری داشتین کمکم کنین
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
مرسی دوستای خوبم من اصلا ادم حساسی نبودم و بیخیال بودم الان که میبینم بچه های هم سنش کامل حرف میزنن و حتی انگلیسی یاد دارن احساس خیلی بدی دارم میدونم کوتاهی از خودم بوده الان چند روز بردم مهد که متاسفانه با شکست مواجح شد چون از اونجا ترسید وخیلی گریه کرد اوردمش خونه
2738
من جایی خوندم سه سالگی باید گفتار بچه کامل شه ، یعنی سه سالگی آخرین فرصته، بنظرم پسرتو ببر یه گفتاردرمانی خوب ، اگر دوست داشتی من کسیو میشناسم که کارش خوبه ، اگر دوست داشتی ببرش او نجا ببین مشوش چیه
من جایی خوندم سه سالگی باید گفتار بچه کامل شه ، یعنی سه سالگی آخرین فرصته، بنظرم پسرتو ببر یه گفتاردرمانی خوب ، اگر دوست داشتی من کسیو میشناسم که کارش خوبه ، اگر دوست داشتی ببرش او نجا ببین نظرش چیه
2706