2737
2734
سلام دوستای خوبم
شوشوی من ب اخانوادم روابط خوبی نداره از همون اول مدام دعوا بوده بین شون حالا ی هجاهای شوشو حق داره خیلی جاها خانوادم
من خیلی استقلال طلب بودم اون موقع ولی الان از نبود خانوادم و عدم رابطه رنج می برم
من همیشه کنار شوشوم موندم و خانوادم رو ول کردم البته دل جویی کردم ها ولی اونا خیلی غصه می خورن من تک دخترم و مامان بابای مهربونی دارم قبل ازدواجم همه می فتن خوشا به حال داماد شما اما افسوسسسسسسسسسسسسسسسس

می خوام ببینمی کسی هست مثل من خانوادش با شوشو مشکل داشته باشه شما چه کار می کنید
به نظرتون من باید جلوی شوشو وایسم و دیگه نریزم توی دلم این دوری و دلتنگی رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تو ور خدا کمک ام کنیدددددددددددد
شوهر من خیلی بی چشم ورو هست.........اصلا محبت حالیش نیست........خانواده خودش اصلا بهش اهمیت نمیدن واسشون جون میده...........خونواده من انگشتشونو عسل کنن بذارن دهنش گاز میگیره
مهرانا جوووون.....خواهرم.......عاشششختم.......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میره خونه خواهرش غذای مونده یه ماهو با لذت میخوره..............اما امسال تو عروسی خواهرم چند دست غذا دست نخورده مونده بود........مامانم فرداش گرم کرد بخوریم.............یه قشقرقی درست کرد که به من اهمیت نمیدن و.........

من به خونوادم گفتم از این به بعد کسی حق نداره به این احترام بذاره چون محبت حالیش نیست
مهرانا جوووون.....خواهرم.......عاشششختم.......
بانو جان منم مشکل شما رو دارم الان 5 ساله که ازدواج کردیم یک روز هم شوهرم و خانوادم رابطه خوبی با هم نداشتن.خیلی سخته.من هر طور شده خودمو به خانوادم رسوندم و جلوی شوهرم هم وایسادم اما بازم درست نشده.من که دیگه بریدم
خوشبختی توپی است که وقتی می غلتد به دنبالش میرویم و وقتی متوقف می ماند به آن لگد میزنیم
2738
به نظرم بزن به بیخیالی. منم شوهرم بعضی وقتا بابام داره حرف میزه، شوهرم قیافه میگره که لج منو در بیاره... منم میرم تو اتاق تا میتونم پشت سرش فحشش میدم که آروم شم و دیگه بیخیال میشمو به روم نمیارم
شخصیتم را با برخوردم اشتباه نگیر.
شخصیتم آن چیزیست که هستم و برخوردم بستگی به آن چیزی دارد که تو هستی!!
من کلا روابطم با همه خوب
تعرییف نباشه همه میگن خودشم می گه کاش منم مثه تو فاز + بودم خانوادش ادمای بدی نیستن ولی برای من خیلی کم گذاشتن هیچ وقت در شان خودم ندیدم که عنوان کنم خیلی وقتا اونا حتی طرف منو گرفتن اینا اصلا یاد نگرفتن به بزرگتر و پدر مادر باید احترام گذاشت خدا از سرشون نکذره دل مامان باابم خونه یه ساله منو ندیدن
2706