2733
2739
عنوان

خانومای شیرازی لطفا کمک کنین

153 بازدید | 7 پست
سلام. من امسال اردیبهشت دارم میرم شیراز.اقامتگاهی که میخوام رزرو کنم توی خیابون حر هست. میخوام بدونم از اماکن دیدنی شیراز خیلی دور نباشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
با اجازه صاحب تاپیک

سلام من اگر بخواین زعفران درجه یک قاینات رو زیر قیمته بازار از پایتخت زعفران جهان براتون میفرستم
نحوه خرید شما سفارشتونو میدین و مبلغو ارسال میکنین به کارتم و آدرو برام ایمیل میکنین و سفارشتونو بعده دو روزه در خونه تحویل میگیرین
از خریدتون پشیمون نمیشین
هر مثقال 4.5 تا 5 گرم
خیالتون از جانبه مرغوبیت کاملا راحت باشه
سرقلم 24_ دسته 21 _ در خریده دوم هزینه ارسال با فروشنده
خیالتون از جانبه مرغوبیت کاملا راحت باشه
آدرسه ایمیلم
oligoli@ymail.com
شماره کارت
6037991462286042
شماره تماس
09153627546
آدرس کلوپ
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19838
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله سارا جون اگه بتونم رزرو کنم. پس مطمئن باشم نزدیکه. مثلا به باغ ارم یا حافظیه؟ مثلا میشه با یه تاکسی رفت؟
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
2728
سارا جون هستی عزیزم؟
من منتظرم نظراتتون و بشنوم.ممنون میشم راهنمایی کنید. بعد میام میخونم.باید الان برم که از سرویس جا نمونم.
مرسی از راهنماییت امیر جونم. من یه بار شیراز اومدم اونقدر بهم خوش گذشته که دوست دارم امسال هم تجربه ش کنم. دفعه پیش هم اردیبهشت اومدم.
2738