2733
2739
سلام دوستان عزیز چند وقته دیگه نمایشگاه کتاب و برای کسایی که قصد خرید کتاب دارن فرصت خوبیه.با توجه به شلوغی و وقت کم نمیشه همه غرفه ها را دید و کتاب انتخاب کرد.برای اینکه تجربه خرید بهتری داشته باشیم بیان کتاب هایی که خریدین و خوب بوده را بهم معرفی کنیم.
برای جستجو کتاب مورد نظرتون در نمایشگاه می تونین از لینک زیر استفاده کنین

http://www.tibf.ir/Book/Search/Farsi/

واسه انتخاب کتاب مناسب هم این دو تا لینک می تونه مفید باشه
http://ketabak.org/tarvij/b.all
http://ketabak.org/tarvij/cognition
سلام ... دختر من 2 سالشه..
مجموعه کتابای می می نی، چوپی، من دیگه کوچولو نیستم چون...، آفرین دختر گلم، آفرین پسر گلم..
براش عالی بوده هم خیلی دوسشون داره هم با کمکشون خیلی عادت های خوب رو یاد گرفته
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یک مجموعه هست در مورد موضوعات مختلف مثلا میوه ها جورواجورن...بچه ها جور و واجورن...ماشین ها جورواجورن...من هم برای بچه ی خودم و فامیلا گرفتم بچه ها خیلی ارتباط برقرار می کنن...فکر کنم مال انتشارات بنفشه باشه
جمجمک برگ خزون عالیه
هیچ هیچ هیچانه عالیه
مجموعه ی کتاب های فسقلی ها
به نظر من از شهر کتاب خرید کنی بهتر از نمایشگاهه
2740
ببخشید می خواستم یک نظر کاملا شخصی بذارم!:
به نظرم کتابهای "می می نی " اصلا خوب نیستند! چون اول می یاد یه کار بد رو کامل توصیح می ده و حتی جزییات انجامش رو مو به مو باز می کنه تو 9 صفحه! بعد تو یک صفحه می گه" وای وای چه کار بدی کرد!!!!!!!!!!!)
بچه ممکنه اصلا تا مدتها به صفحه اخر کتاب نرسه که بفهمه کار بدیه!تازه عکسهاشم کافیه که اون کار بد رو کامل یاد بده!

ولی مثلا تو کتابها کیتی همین روش برای کارهای خوب انجام شده یعنی اگه بچه فقط یک صفحه رو هم طاقت بیاره و بشنوه کافیه که اون کار خوب رو یاد بگیره!
ممنون آوا جون از تاپیک خوبت.

کتابهای خوبی مثل:
من دیگه کوچولونیستم چون .....
مجموعه احساسها
داستانهای شاهنامه
خانواده فیلها
چارلی و لولا
و ............

امروز رفتم خونه بقیه کتابهای خوب و همینطور انتشاراتشون رو براتون می نویسم!

می خوردن و شاد بودن آیین من است،فارغ بودن ز کفر و دین؛ دین من است؛گفتم به عروسِ دَهْر: کابین تو چیست؟گفتا: دلِ خرّمِ تو کابینِ من است
کتاب همه کودکان باهوشند اگر..... نشر ذهن اویز
همه مادران سالم اند اگر....
همه کودکان سالم اند اگر .....

کتاب های تاتی کوچولو
اردک کوچکم کو
کیک تولدم کو
بیلچه ابی ام کو

سری کتا بهای میبینیم و یاد میگیریم از نشر بنفشه
مامانی چه نظر جالبی در مورد "می می نی" دادی....البته کیمیا کلا عادت داره تا اخر قصه را گوش کنه ولی نظرت خیلی جای تامل داره... مثلا تو اون کتابه که (می می نی صندلی می ذاره زیر پاش و شکلات بر می داره و می خوره زمین و ...) کامل به بچه توضیح می ده که این هم یه راه حل برای بدست اوردن چیزیه که دستت نمی رسه....کیمیا چند بار تا حالا این کار را انجام داده.....

آوا جون می دونی که سروکله من هرجا پیدا بشه کلا بحث را منحرف می کنم ولی چون تاپیک خیلی خوبی باز کردی و خیلی می تونه موثر باشه.....

گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"
علاوه بر کتابهایی که دوستان گفتند
- کتابهای شیمو (البته من موقع خوندن خودم یه جاهاییش را خودم دوباره می سرایم).....مثلا" یه کتاب داره که شیمو می خواد بخوابه و آخرش که می ره دستشویی اینجوریه که "در نزده وا نکن درهای مستراح را" من خیلی به این جمله حساسیت دارم و خودم تغییرش می دم....

- چند تا از کتابهای نی نی دخملی

- آفرین دختر گلم .....خیلی داستانهای خوبی داره و اموزنده است واقعا"....(نمی دونم واسه پسرها هم داره یا نه)

-؟؟؟؟؟ نمی دونم چرا هیچ کدوم از 150 جلد کتابهای کیمیا یادم نمی اد....عصر نگاه می کنم حتما لیستم را تکمیل می کنم....

در ضمن به عنوان یه پیشنهاد تکمیلی :آوا جون اگه موافقی دوستان لیست کتابهای نامناسب را هم بذارن...
گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"
2706