2737
2734
میخوام در موردش بدونم و اینکه سومین گلتون ناخواسته بود یا خودتون میخواستید؟ دوستان طرفدار تک فرزندی ضمن احترام به عقیده شما، لطفا هی نیاین بگین واااا سه تا واسه چیه و...
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
الینا شما چندتا بچه داری؟
با خدا دعوا کردم با هم قهر کردیم فکر کردم دیگه دوسم نداره رفتم تو رختخواب چند قطره اشک ریختم و خوابم برد صبح که بیدار شدم مامانم گفت نمیدونی از دیشب تا صبح چه بارونی میومد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هستی تنها شما بچه هاتون چندسالشونه؟
با خدا دعوا کردم با هم قهر کردیم فکر کردم دیگه دوسم نداره رفتم تو رختخواب چند قطره اشک ریختم و خوابم برد صبح که بیدار شدم مامانم گفت نمیدونی از دیشب تا صبح چه بارونی میومد .
2740
من دو تا پسر دارم، عاشق بچه هستم ولی دو دلم واسه سومی، همیشه دلم سه تا میخواست و اینم میدونم اگه شرایط مالی اوکی باشه، واسه بچه ها داشتن خواهر و برادر عالیه، فقط از سختیش میترسم، میخوام بدونم آیا سه تا خیلی سخت تره از دو تا؟
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
الینا جون چندسالشونه؟
تیتکا دقیقا همینه، دوستام یکیشون اتریشه و اون یکی آلمان، میگن اینجا همه سه چهار تا بچه دارن
2706