2733
2739
چرا چیزهایی که برای زنها اینقدر مهمه برای مردها بچه گانست و چیزهایی که برای مردها خیلی اهمیت داره از دید زنها بی ارزشه؟؟؟
فریادم آنقدر بلند است که توان کشیدنش را ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظر من به زن و مردش هم بستگی داره.... بعضی مواقع هم چیزایی به طور مشترک برای هردو مهمه یا پیش پا افتاده س. به طرز فکراشون بستگی داره.
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2740
الان یه دفعه به این فکر نیفتادم کلا میبینم آدما چطوری (زن و مرد) زندگی رو برای هم زهر میکنن به این نتیجه میرسم
به اینکه همو نمیفهمن نمیتونن هدف و منظور واقعی طرف رو بفهمن و منظور خودشونو حالی کنن
فریادم آنقدر بلند است که توان کشیدنش را ندارم
من فکر می کنم اگر آدم به همسرش به دید همسر نگاه کنه (کنار هم باشیم نه مقابل هم) تمام این تفاوت ها قابل اغماضه

پدرشوهر من وقتی می خواستیم ازدواج کنیم به شوهرم گفته بود" سعی کن هیچ وقت تو زندگی زناشویی لجبازی نکنی چون پایه های زندگی رو سست می کنه"

تفاوت که مسلما هست اما گذشتن و قبول تفاوتها تنها راه رسیدن به آرامشه
2706